Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
08.05.2019
439
0

Ювенальні поліцейські Херсонщини долучились до проекту "Відкриті уроки футболу"

Ювенальні поліцейські Херсонщини долучились до проекту "Відкриті уроки футболу"

7 травня на Херсонщині у Голій Пристані стартував соціальний проект «Відкриті уроки футболу», інформує відділ комунікації обласної поліції, передає ПІК.

 «Відкриті уроки футболу» - це соціальний проект Федерації футболу України та Національної поліції України. Його метою є підтримка дітей-переселенців, дітей учасників АТО і ООС, дітей із соціально вразливих родин, а також залучення якомога більшої кількості школярів до занять спортом.

У святі спорту взяли участь близько 120 дітей віком від 7 до 13 років, ювенальні поліцейські, вчителі фізичної культури, тренери, волонтери, та уболівальники.

Під час занять хлопці та дівчата зробили розминку, бігові вправи з м'ячем та потренувались виконувати різні елементи футболу. Після цього вони змагались  влучно бити по воротах. У ролі голкіперів були тренери та вчителі.  Також до гри долучились і ювенальні поліцейські.

Після спортивних вправ поліцейські поспілкувались з дітьми та розповіли їм про переваги здорового способу життя і необхідність займатися спортом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину