Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
23.05.2019
861
0

Ювенальні поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції «Діти! Поліція! Безпека!»

Ювенальні поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції «Діти! Поліція! Безпека!»

 

Поліцейські Херсонщини напередодні літніх канікул проводять заняття у садочках і школах,-йдеться в інформації відділу комунікації поліції області, передає ПІК.

Ювенальні поліцейські спільно з працівниками груп реагування беруть участь у Всеукраїнській акції «Діти! Поліція! Безпека!». Напередодні літніх канікул вони проводять заняття у школах та дитячих садочках щодо правил безпеки під час відпочинку.

Учням розповідають про Правила дорожнього руху, про заходи безпеки при поводженні з вогнем, про правила поведінки на воді, в лісі і при виявленні підозрілих предметів. Дітям нагадують номери екстрених служб, разом аналізують алгоритми дій у можливих небезпечних ситуаціях. Особливу увагу школярів поліцейські звертають на те, що не слід довіряти незнайомим людям, сідати до них у машину чи брати у них будь-які предмети, не можна впускати до оселі незнайомих людей, ні в якому разі не можна розголошувати стороннім інформацію про себе та своїх батьків. У розмові з молодшими дітьми увага акцентується на особистій безпеці, зі старшими - на правилах поведінки на вулиці і відповідальності за протиправні вчинки.

  

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину