Pik
Сьогодні, 23 Червеня 2018
27.05.2018
186
0

Юрій Рожков: коли благодійництво не під вибори

Юрій Рожков: коли благодійництво не під вибори

«Благодійництво у мене в серці, і мені подобається цим займатися», - каже депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

Так він на прес-конференції прокоментував чутки, що інколи з’являються щодо його діяльності – мовляв, незабаром, певне вибори, тому депутат і займається благодійництвом,  передає ПІК.

«Я благодійництвом займаються вже близько 20 років», - розповів депутат облради.

«Перший мій проект був – підтримка родин загиблих в Афганістані  вертолітників. Скільки себе пам’ятаю, завжди підтримував спорт, відновлюю церкви, допомагаю школам. У  мене з’явилась можливість співпраці з міжнародними фондами, ми об’єднуємося з людьми – українцями, які нині проживають у Європі, ми намагаємося збирати там медичне обладнання і веземо в Україну», - каже Юрій Рожков.

За його словами, дуже важливо, щоб благодійна допомога надходила така, якої потребують конкретні люди.  «Мені дуже хочеться, щоб допомога, яку ми збираємо і привозимо, щоб вона доходила до людей, які справді цього потребують», - каже депутат.

«Наприклад,  за три роки близько 340 функціональних ліжок ми  надали у лікарні міста, це крім ходунків, колясок, продуктів харчування», - каже депутат. Такі ліжка потрібні для того, щоб у хворих не з’являлись пролежні. Нещодавно лікарні ім. Лучанського передали апарат для стерилізації інструментів.

Зараз визначаються,  які коляски необхідні для того, щоб учні з особливими потребами могли діставатися у класи на 2-3 поверхи шкіл, де немає ліфтів.

«Головне – щоб ми розуміли, в чому саме є потреба» - каже Юрій Рожков. 

Читайте також: У Херсоні з’явиться соціальна перукарня

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину