Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
15.08.2019
1516
0

Юрій Рожков був спеціальним гостем Школи плавання А.Путілова

Юрій Рожков був спеціальним гостем Школи плавання А.Путілова

Юрій Геннадійович Рожков займався професійно плаванням з дитинства. Його маленького, другокласником, батько віддав в секцію плавання, щоб хворобливий син ріс здоровим. Та син замахнувся на серйозне, почав мріяти та тренуватися дуже наполегливо, що навіть мрійно готував себе до олімпійських кілець в своїй біографії. Але держава Радянський Союз, в якій зростав Юрій Рожков, перестала існувати, а в новій, Незалежній Україні потрібно вже було ставати на ноги як голові власної родини. Тому тренування на секції плавання, режим, відповідальність та характер допомогли досягти вже у бізнесі - міжнародного визнання і рівня.

192 научних патенти дають йому можливість займатися вже більше 20 років благодійністю, де особливу увагу його платформа «Добро переможе» приділяє дітям.

Крім того, з Андрієм Путіловим, який вже 11 років як започаткував та підтримує єдину в Україні Школу Плавання, вони товаришують з юності. Їх професійний тандем запустив в Херсоні аеропорт, вони обидва підтримують талановиту молодь, тому сьогодні, в день офіційного закриття Школи Плавання А.Путілова - спеціальним гостем був депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

Подарунки, пляжна дитяча дискотека, аніматори і вітання іменинників тижня – настій не лише дітворі, а й бабусям, мамам, дідусям, які як виявилося не лише онуків приводять з року в рік до Школи плавання А.Путілова, а й самі навчилися плавати саме тут у школі.

Оточили ці помолоділі в гідропарку на Дніпрі з онуками бабусі і Путілова Андрія і Юрія Рожкова, щиро їм дякували за такий соціальний проект, за все, що вони роблять доброго для херсонців, та звичайно що прохали знову в наступному році подарувати дітям таку можливість.

Загалом сезон 2019 став навчальним у плаванні для 680 дітей Херсону, а всього за 11 років навчилися плавати у Школі Путілова більше 6000 херсонської малечі.

Тож як зазначив Юрій Рожков, можливо серед цих дітей саме тут у Школі Путілова навчився плавати, а завтра стане Чемпіоном з плавання не лише в Україні – майбутній плавець. Саме здоров’я та перемог як дітворі так і батькам дітей, бабусям - побажали депутати Херсонської обласної ради Ю.Рожков і А.Путілов, які прикладами таких великих соціальних проектів як у кожного з них (проекти фонду «Добро Переможе», проект Школа Плавання Путілова та інші ) демонструють бізнесу, що розвиток Херсону починається з соціально важливих справ, з формування ставлення до дітей та людей похилого віку. Тож, Добро Переможе, про це вже знають навіть діти!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину