Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
11.09.2020
521
0

Юрій Кирилов: Прем’єр-міністр запевнив, що перша черга мостопереходу буде завершена до 1 травня 2021 року

Юрій Кирилов: Прем’єр-міністр запевнив, що перша черга мостопереходу буде завершена до 1 травня 2021 року

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Херсонщини разом із міністрами та головою Херсонської ОДА ознайомилися з роботою Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук. Обговорили розрахунки про те, скільки потрібно коштів для реалізації програм зрошення та як їх найбільш ефективно використати.

«На Півдні України 9 з 10 років є посушливими, що суттєво впливає на наших аграріїв та врожайність. Україна має найвищі серед країн Європи темпи потепління.
Відповідь на такі кліматичні обставини — це створення та розвиток системи зрошувального землеробства. Ми розуміємо, що для цього потрібні не просто мільярди, а десятки мільярдів гривень. Це і будівництво насосних станцій, і придбання дощувальних машин, і створення меліоративних систем» – зауважив Денис Шмигаль на своїй сторінці у Фейсбук.

На зустрічі був присутній кандидат у мери м.Херсон Юрій Кирилов (ректор ХДАЕУ):
«В першу чергу слід подякувати центральній владі за увагу до Херсонщини та м.Херсон зокрема. Протягом останніх трьох тижнів Херсон відвідав і Президент України Володимир Зеленський, і Прем’єр-міністр України. За роки незалежності така активність зі сторони центральної влади, мабуть, вперше. Слід зазначити, що це не просто візити перших осіб держави, це візити стосовно конкретних програм дій соціально-економічного розвитку регіону й обласного центру.
Сьогоднішній візит Прем’єр-міністра був присвячений проблемі зрошення, а це питання номер один для Херсонщини як зони ризикованого землеробства. Маємо констатувати той факт, що врожайність сільськогосподарських культур за умов зрошення зростає на 2-3 рази, а за окремими видами до 4-х разів. Тому зрошення земель – це дуже актуальне питання для Херсонщини.
Що стосується Херсону, Денис Шмигаль, як і Президент України, відвідав мостоперехід. Прем’єр-міністр запевнив, що строки, які були встановлені для здачі першої черги (1 травня 2021 року) мають бути дотримані. Окрім першого траншу фінансування, а це 300 млн грн, які буде передбачено змінами до ЗУ «Про державний бюджет», також у січні місяці планується друга черга фінансування цього проєкту. Профільний міністр також запевнив, що відбудеться абсолютне сприяння будівництву мостопереходу» –Юрій Кирилов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину