Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
11.08.2020
955
0

Юрій Кирилов йде у мери

Юрій Кирилов йде у мери

Ректор Херсонського державного університету та депутат Херсонської міськради Юрій Кирилов балотуватиметься на пост голови Херсонської міськради на чергових місцевих виборах які відбудуться 25 жовтня. Це стало зрозумілим з його інтерв'ю для видання "Любимый Херсон".

Як зазначив Кирилов, йому поступали пропозиції від трьох партій, але він приєднався до правлячої "Слуга народу". Водночас він не підтвердив, що буде балотуватися саме від неї.

Зараз на просторах інтернету Юрій Кирилов пропонує приєднуватись до проєкту "Новий Херсон". Про сам проєкт обіцяють розповісти пізніше.

Юрій Кирилов народився в місті Херсоні у 1980 році та все своє життя проживає в ньому.

У 1997 р. закінчив Херсонську загальноосвітню школу № 9 (мікрорайон Острів) та вступив на навчання до Херсонського сільськогосподарського інституту на економічний факультет.

У 2001 р. закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» і здобув кваліфікацію економіст-менеджер. Після закінчення університету працював на кафедрах менеджменту та маркетингу, менеджменту організацій на посадах асистента, доцента.

У 2005 р. захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, а у 2015 р. – на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю економіка та управління національним господарством.

У 2019 р. присвоєно вчене звання професор.

З 2004 р. систематично проходив стажування з питань розвитку реформ публічного управління в Україні, зокрема у Шведському інституті публічного адміністрування. Експерт-дорадник з питань публічного управління та адміністрування, бізнес-прогнозування, стратегічного планування, інвестування та розвитку територій.

З квітня 2017 р. по теперішній час – ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету.

У 2018 р. пройшов конкурсний відбір проектів наукових робіт молодих вчених і є керівником наукової роботи «Формування стратегії розвитку молодіжного підприємництва в умовах євроінтеграції як чинника соціально-економічної стабільності та безпеки України» (2019-2021 рр.), що фінансується Міністерством освіти і науки України.

У 2019 р. з колективом молодих науковців Херсонського державного аграрного університету виграв Грант Президента України, що надається докторам наук для здійснення наукових досліджень.

Здійснюю громадську діяльність:

—        депутат Херсонської міської ради VII скликання (з 2015 р. й по теперішній час);

—        член постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та регуляторної політики Херсонської міської ради (з 2015 р. й по теперішній час);

—        член колегії управління освіти й науки Херсонської обласної державної адміністрації (з 2015 р. й по теперішній час);

—        член Ради національної єдності Херсонської області (з 2018 р. й по теперішній час);

—        керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Херсонській області (з 2018 р. й по теперішній час);

—        член Басейнової ради Нижнього Дніпра (з 2018 р. й по теперішній час);

—        голова Херсонської обласної науково-координаційної ради Придніпровського наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України (з 2019 р. і по теперішній час).

Нагороджений подяками Міністра аграрної політики та продовольства України (2012 рік), Міністерства освіти і науки України (2015 рік), грамотою Міністерства освіти і науки України (2019 рік), Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації (2015 рік), Почесною грамотою Південного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України (2016 рік), Почесною грамотою голови Херсонської обласної ради (2017 рік), почесним званням «Заслужений діяч науки і техніки України» (2020 р.).

Одружений, має двох дітей – доньку 15 років та сина 5-ти років.

Судимості не має.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину