Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
26.07.2019
1975
0

Юрій Гусєв та крихкий лід посадової Херсонщини

Юрій Гусєв та крихкий лід посадової Херсонщини

Новопризначений голова Херсонської ОДА щодня демонструє себе на теренах великої кількості нарад, поїздок в райони Херсонщини, схоже кипить енергією якомога швидше пізнати область, яка дісталась йому в управління.
Поряд з цією кипучою діяльністю голови Херсонської обласної ОДА ожив кадровий херсонський експеримент – ліфт, ціль якого - знайти нові професійні, незаангажовані обличчя на посади заступників голови ОДА та голів районів Херсонщини.

Але села Херсонської області – це майданчики повної публічності, бо як кажуть в народі – чихнув в одному селі, а побажання «на здоров’я» відповіли з сусіднього. Тому кожний візит губернатора ЗМІ висвітлюють офіційно, а народ – висвітлює та розповідає на свій манер.
Так зокрема, повертаючись до теми про кадровий ліфт для чиновників Херсонщини, в народі гучно зашепотіли:
зареєстрував заяву на голову Нижньосірогозького району начальник районної поліції Валерій Метель.
Всі Н.Сірогози гудуть про те, що лобіює підняття по кадровому районному ліфту в кабінет голови району поліціянта В.Метель, місцевий і відомий Херсонщині аграрій Микола Шмигирівський. І саме до М.Шмигирівського в господарство поїхав 25 липня новопризначений голова Херсонської ОДА під час візиту в Н-Сірогози.

З одного боку, незручність голови  ХОДА у тому, що до кого б не наблизився,
з ким би не спілкувався губернатор – народ вже як по прикметам читає ці зустрічі на власний розсуд. Тому звичайно, що пану Гусєву надто не комфортно, він би волів якомога швидше аудитувати регіон та почати роботу керманича ОДА, та триває специфічний кадровий експеримент, під час якого більше питань ніж відповідей як у населення так і мабуть самого губернатора. А все тому, що оскандалилися команда Зе з реєстрацією за тим самим принципом, за яким зараз пішов відбір заступників та голів районів під час відбору кандидатів у народні депутати від партії Слуга Народу. Принцип той самий:
анкетували, реєстрували, потім навіть не відкривали реєстрації, а просто почалися відписали «ні» і почалися «торги, як на ринку» за мажоритарні округи (ЗМІ багато писали про ці факти).
Тому народ скептично ставиться до даного кадрового експерименту і вже наперед звинувачує авторів «ліфту» в корупції. Всі певні, що починається «скупка» посад за певними цінами за крісло голів районів. Тому не дивно, ситуацію з районним поліціантом та аграрієм М.Шмигирівським розглядають як початок корупційного лобіювання В.Метеля на голову району Н.Сірогоз.

Час все підтвердить або заперечить, бо як кажуть в народі – чихнув у хаті, а сусіди відповіли «на здоров’я». Тож Юрію Гусєву не комфортна ситуація, бо на кону його особиста репутація

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину