Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020

Юрій Гусєв лишив херсонців 5 км нової дороги

Юрій Гусєв лишив херсонців 5 км нової дороги

Бажанням сподобатись Президенту України Володимиру Зеленському, новий голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв лишив херсонців ремонту 5 км дороги М-14, відомої в народі як траса через Олешківський ліс чи дорога до Азовського моря. Про це на своїй сторінці у фейсбук пише нардеп VIII скликання Сергій Хлань.

Сергій Хлань пише, що саме новий голова ХОДА Юрій Гусєв зняв з тендера ремонт ділянки дороги М-14 та забажав перекинути гроші на ремонт дороги до КПВВ, будівництво яких Юрій Гусєв обіцяв Президенту України в присутності преси під час його перебування на Херсонщині. Да чито не зміг, чи може запізнився по часу, але з цією вигадкою у нього нічого не вийшло. Тепер невикористані гроші треба буде повернути до бюджету, а херсонцям залишиться 5 км невідремонтованої дороги, як нагадування діяльності нової влади.

Стоїть зазначити, що ця ділянка дороги знаходиться поміж ділянок вже відремонтованої дороги по європейським стандартам.

Ну що ж це теж свій внесок в історію Херсонщини. Будете їхати по цій ділянці, згадуйте які у Юрія Гусєва модні шкарпетки з гусенятами.

Користуючись нагодою заодно висловлю своє захоплення його неабияким досягненням - схудненням на 5 кг. Цим варто пишатися! - додає колишній нардеп Сергій Хлань.

Також Сергій Хлань розмістив відео невідремонтованої та відремонтованої дороги М-14

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину