Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
01.04.2020
401
0

Юрій Гусєв дав пояснення щодо ситуації зі службою щастя

Юрій Гусєв дав пояснення щодо ситуації зі службою щастя

Щодо служби щастя Херсонської області голова облдержадміністрації Юрій Гусєв повідомив, що за кілька місяців роботи цієї служби напрацьовано цілу низку заходів та пропозицій, розроблено методику розрахунку регіонального індексу щастя.

Під час карантинних заходів очiльник областi прийняв рішення посилити гуманітарний напрям роботи Херсонської обласної державної адміністрації. Саме тому на базі управління культури, молоді та спорту, а також служби щастя створено Департамент реалізації гуманітарної політики.

Один з підрозділів новоствореного структурного підрозділу здійснюватиме моніторинг та оцінку якості життя, збиратиме данi стосовно доступності послуг для громадян, проводитиме соціологічні дослідження з метою внесення змін до галузевих програм.

Крiм того, питання щастя та покращення якості життя людей потребують залучення громадськості, волонтерів, науковців та просто небайдужих людей. І для цього Юрiй Гусєв створив обласну комісію з питань щастя та покращення життя людей, координатором якої призначив свою радницю Марину Волошенко - повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину