Pik
Сьогодні, 02 Червеня 2020
24.06.2018
808
0

Юні художники з Херсона відпочивають у Шумені (фото)

Юні художники з Херсона відпочивають у Шумені (фото)

Вихованці Навчально-естетичного комплексу «Художня школа», які є учасниками Міжнародної літньої художньої школи, відпочивають у Болгарії, передає ПІК.

«Насичений подіями день сьогодні був у учасників Міжнародної літньої художньої школи. Відвідування центральної бібліотеки м.Шумен, лекція професора Шуменського університету про рослинний світ Болгарії, вікторина і майстер-клас, екскурсії в першу столицю Болгарії - Пліску, перший православний монастир, також завітали до Мадарського вершника, у другу столицю Болгарії - Великий Преслав, музей археології. Дякуємо Temenuga Hristova за чудову подорож!», - йдеться у повідомленні Навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

Як раніше передавав ПІК, у червні 2018 року,  за ініціативи Навчально-естетичного комплексу «Художня школа»,  традиційно буде працювати міжнародна літня художня школа талановитих дітей міст-побратимів Херсон (Україна) та Шумен (Болгарія).  Минулого року літня художня школа  проходила на теренах Херсонщини, а цьогоріч її проведуть на території м. Шумен та області у період з 18 по 27 червня 2018 року. 

Довідково. Містами-побратими Херсона є Залаегерсег (Угорщина), Зонгулдак (Туреччина), Шумен (Болгарія), Кент (США), Бізерта (Туніська Республіка). Побратимські стосунки між Шуменом та Херсоном встановились у 1962 році. 

Фото зі сторінки Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» у Фейсбук

6

2

3

10

7

8

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину