Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
22.09.2017
1214
0

JUMP PARK за спортивний розвиток херсонців

JUMP PARK за спортивний розвиток херсонців

JUMP PARK (Джамп парк) - перший на півдні України парк спортивних розваг - продовжує розвивати таланти херсонських дітей і, перш за все, спортивні. І тому в цьому році свій третій День Народження JUMP PARK проведе спортивно! Разом з надійними партнерами він готує цікава подія - благодійне свято «Парад Чемпіонів». Головна мета події - популяризація здорового способу життя та спортивного майбутнього регіону. У цій високій меті JUMP PARK має велику підтримку серед спортивних федерацій, багатьох підприємств міста, ЗМІ та місцевої влади.

«Парад Чемпіонів» - це open-air fest в форматі ярмарку-фестивалю, спрямований на презентацію різних видів спорту. Херсонські спортсмени виступлять перед гостями свята і продемонструють свої досягнення і таланти.

Фестиваль відкриє безліч спортивних локацій. Там відвідувачі зможуть одночасно познайомитися з різними видами спорту, взяти участь в майстер-класах на професійному обладнанні, поспілкуватися з тренерами і спортсменами.

На святі буде декілька тематичних секторів: спортивний, спортивно-розважальний, мото-сектор, фуд сектор, дитяча локація для самих маленьких і концерт. Родзинкою свята стане виступ Зірки українського спорту, ім'я якої тримається в секреті. В цей день всі зможуть і розважитися, і відпочити, і провести час з користю. А знайомство і спілкування з чемпіонами спонукає в дітях прагнення до досягнень і успіхів.

«Парад-Чемпіонів» відбудеться 7 жовтня на парковці 4-ї черги ТРЦ Фабрика. Початок о 12.00, вхід вільний.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину