Сьогодні, 21 Листопада 2017
22.09.2017
118
0

JUMP PARK за спортивний розвиток херсонців

JUMP PARK (Джамп парк) - перший на півдні України парк спортивних розваг - продовжує розвивати таланти херсонських дітей і, перш за все, спортивні. І тому в цьому році свій третій День Народження JUMP PARK проведе спортивно! Разом з надійними партнерами він готує цікава подія - благодійне свято «Парад Чемпіонів». Головна мета події - популяризація здорового способу життя та спортивного майбутнього регіону. У цій високій меті JUMP PARK має велику підтримку серед спортивних федерацій, багатьох підприємств міста, ЗМІ та місцевої влади.

«Парад Чемпіонів» - це open-air fest в форматі ярмарку-фестивалю, спрямований на презентацію різних видів спорту. Херсонські спортсмени виступлять перед гостями свята і продемонструють свої досягнення і таланти.

Фестиваль відкриє безліч спортивних локацій. Там відвідувачі зможуть одночасно познайомитися з різними видами спорту, взяти участь в майстер-класах на професійному обладнанні, поспілкуватися з тренерами і спортсменами.

На святі буде декілька тематичних секторів: спортивний, спортивно-розважальний, мото-сектор, фуд сектор, дитяча локація для самих маленьких і концерт. Родзинкою свята стане виступ Зірки українського спорту, ім'я якої тримається в секреті. В цей день всі зможуть і розважитися, і відпочити, і провести час з користю. А знайомство і спілкування з чемпіонами спонукає в дітях прагнення до досягнень і успіхів.

«Парад-Чемпіонів» відбудеться 7 жовтня на парковці 4-ї черги ТРЦ Фабрика. Початок о 12.00, вхід вільний.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1053
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1009
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину