Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
24.01.2019
312
0

Європейський суд з прав людини розгляне справу екс-мера Скадовська

Європейський суд з прав людини розгляне справу екс-мера Скадовська

Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду заяву радника Ario Law Firm, адвоката Кирила Юхна у справі Олександра Яковлєва, якого у квітні 2018 року Апеляційний суд Херсонської області позбавив права обіймати посаду Скадовького міського голови, повідомляє Ario Law Firm, передає ПІК.

Повідомляється, що у грудні 2017 року Скадовський районний суд Херсонської області виніс постанову, якою визнав Яковлєва винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 172-7 КУпАП, стягнув з нього штраф у розмірі 6800 грн та вирішив позбавити його права обіймати посаду Скадовського міського голови терміном на один рік. У квітні 2018 року Апеляційний суд Херсонської області залишив без задоволення апеляційну скаргу міського голови на рішення Скадовського районного суду Херсонської області.

«Звільнення» з посади мера міста відбулося через те, що за 2 роки, поки Яковлєв обіймав посаду мера Скадовська, міськрада закупила канцтоварів у підприємства, пов`язаного з дружиною міського голови, на суму 1167 грн. При цьому, перед тим, як Яковлєв став міським головою, мерія закупила канцелярського приладдя у того самого підприємства на суму майже 22 тис грн (у 2013-2015 рр.)», – йдеться у повідомленні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину