Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
03.07.2019
3593
0

Європарламент може очолити уродженець Херсона

Європарламент може очолити уродженець Херсона

Болгарський депутат Європарламенту від групи соціалістів Сергій Станішев, який має шанси стати президентом Європарламенту, є уродженцем України, а саме — Херсону, повідомляє «Европейская правда», передає ПІК

«Якщо Сергій Станішев стане президентом Європарламенту, він стане першим президентом будь-якої інституції ЄС, який народився в Україні», - зазначив у своєму Twitter журналіст Рікард Джозвяк.

Сергій Станішев - болгарський політик лівого спрямування, прем'єр-міністр Болгарії (серпень 2005 — липень 2009), голова Болгарської соціалістичної партії (БСП).

Народився в українському місті Херсон в родині Димитра Якова Станішева, колишнього секретаря Центрального комітету Болгарської комуністичної партії, відповідального за міжнародні зв'язки БКП, і Діни Мухіної, професора факультету слов'янської філології Софійського університету.

Невдовзі після народження його сім'я емігрувала до Росії, до міста Москва. Там у 1989 році він закінчив історичний факультет Московського університету. Потім переїхав до Болгарії, де зробив політичну кар'єру.

За останніми даними, про домовленості лідерів ЄС, Європейський парламент буде очолювати представник соціалістів протягом першої половини мандату, а німецький депутат Манфред Вебер візьме на себе головування в другій.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину