Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
Гаряча новина
10.09.2018
3139
2

Євген Криницький: Ілля Ківа «пресує» директорів шкіл

Євген Криницький: Ілля Ківа «пресує» директорів шкіл

На Херсонщині Ілля Ківа, який, як відомо, подався у політику і очолив одну з партій соціалістичного спрямування та відомий своїм популізмом і скандалами, знову відзначився. Тепер уже в одному з районів, що потрапив у зону ураження кримського «Титану» і звідки відправляють на оздоровлення дітей у Скадовськ.

Як повідомив ПІК Євген Криницький, директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА, Ківа вимагає, щоб директори шкіл надали йому дітей, яких він, як кажуть, начебто збирається оздоровити на межами Херсонщини.

«Він починає вимагати від директорів шкіл, щоб йому надали дітей, починає «пресувати» директорів. Директор школи викликала поліцію. Він хоче їх вивезти за межі Херсонської області начебто на оздоровлення. Від батьків у нього дозволів (на вивезення дітей – ред.) немає», - каже Криницький.

«Не шановний Ілля Ківа! Хто ви? Ви посадова особа? Чи ви просто на камеру вирішили геройствувати! Хто дозволяв вам погрожувати педагогам? Вирішили допомогти - допоможіть! Найкраща допомога від вас - не заважайте робити нам свою роботу! P.S. Для вас персонально нагадую, перешкоджання діям посадових осіб та викрадення дітей карається кримінальним кодексом!», - написав Криницький у Фейсбук.

На своїй сторінці у Фейсбук Ілля Ківа виставив відео, де каже, що знайшов кошти, замовив автобус і домовився у санаторії в Коблево про 53 місця, куди хоче вивезти дітей та їх батьків з Херсонщини.  У цьому ж відео  він погрожував Євгену Криницькому "вибити зуби" - за саботаж. 

Фото з сторінки Ківи у Фейсбук

Новини по темі

 

Коментарі

Олена, 11.09.2018
І це чистої води правда. Заволодів довірою "мамочок" асоціальних сімей, які з деяких причин не полагодили з директором (зняті з обліку неблагополучних сімей, та тепер хочуть статус матері-героїні, мабуть треба вернути попередній статус) Я не сумніваюсь що він їм проплачує. З відео видно що то за мами.
мимоходом, 10.09.2018
Так за шо переживает Криницкий? За директоров школ или свои зубы?

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину