Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
12.06.2019
329
0

ЄСПЛ зобов'язав помістити кримськотатарського активіста Едема Бекірова в лікарню – адвокат

ЄСПЛ зобов

Європейський суд із прав людей 11 червня виніс рішення у справі кримськотатарського активіста Едема Бекірова, обвинуваченого в Криму в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки. Зокрема, суд постановив терміново помістити його в лікарню, повідомляє Крим.Реалії.

За словами адвоката Бекірова Ісляма Веліляєва, «це рішення стало несподіваним, але безумовно правильним у цій ситуації».

«Я зі свого боку, як адвокат, направлю це рішення слідчому у справі Едема аг'а Бекірова та Уповноваженої з прав людини Тетяні Москальковій. Якщо слідчий не відреагує, я буду змушений звернутися до суду. Півроку поспіль адвокати говорять про те, що наш підзахисний повільно помирає в СІЗО. І у нього кожен день на рахунку», – сказав у коментарі Крим.Реалії адвокат.

Згідно з Правилом 39 регламенту ЄСПЛ, що було застосоване щодо Бекірова, влада Росії зобов'язана негайно помістити його в лікарню не тюремного типу.

Раніше суд у Сімферополя ще на два місяці продовжив арешт Едему Бекірову. Він перебуватиме в СІЗО до 12 серпня.

28 травня адвокат Бекірова Іслям Веліляєв відвідав свого підзахисного в СІЗО Сімферополя, після чого повідомив про критичне погіршення його стану здоров'я. За словами Веліляєва, крім болю в серці, головних болей, проблеми із підшлунковою залозою, оніміння ноги, високого тиску і високого рівня цукру в крові, в Бекірова з'явилися напади задухи і кашлю з кров'ю.

У травні кримськотатарського активіста Едема Бекірова вивезли на обстеження в клінічну лікарню імені Семашка в Сімферополі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину