Pik
Сьогодні, 19 серпень 2019
18.01.2019
608
0

Єгор Устинов: найбільше питань у тих, хто нищив КП «Херсонелектротранс»

Єгор Устинов: найбільше питань у тих, хто нищив КП «Херсонелектротранс»

Директор КП «Херсонелектротранс» та депутат міськради Єгор Устинов вважає, що більше всього про незрозумілість питання з кредитом на придбання тролейбусів заявляють ті депутати, які у період своєї роботи в органах виконавчої влади, нищили це підприємство.

Про це Єгор Устинов заявив на позачерговій сесії міської ради 18 січня, передає ПІК.

«Колеги, я вам вдячний за підтримку питання номер 1. Але разом з тим хочу сказати, що якось дивно виходить, що більше всього незрозуміле це питання тим людям, які у свій час, у період своєї роботи в органах виконавчої влади, знищили підприємство і зі 120 тролейбусів у нас залишилось їх - на момент 2016 року - діючих не більше 30. А сьогодні ставлять питання щодо того, що їм щось не зрозуміло», - сказав Устинов.

Його підтримав міський голова Херсона Володимир Миколаєнко: «Тролейбуси були під арештом. По великому рахунку підприємство тоді було знищено свідомо».

Як інформував ПІК, під час обговорення питання «Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування від 27 грудня 2018 року» депутати В’ячеслав Яременко та Олег Романюк скептично оцінили питання про закупівлю тролейбусів за рахунок кредиту ЄБРР.

Нагадаємо, В’ячеслав Яременко з 2002 по 2011 роки був першим заступником міського голови Херсона.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину