Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
03.09.2019
765
0

Єдина зелена школа в Україні -на Херсонщині

Єдина зелена школа в Україні -на Херсонщині

У селищі Антонівка розташувався осередок мистецтва, культури, знань та 150-річної історії. Так, саме 150 років виповнюється в лютому Антонівській школі №21. Та саме в цій школі ви можете подорожувати в часі ще й онлайн.

 Як із 150-річного закладу створити сучасну унікальну в античному стилі школу?

«Секрету немає, – стверджує Галина, директорка школи, – головне згуртована робота та бажання. Цю школу я сама закінчувала, мріяла бути в ній директором, а коли мрія здійснилася, дуже хотілося віддячити закладу
та закохати учнів в школу так, як люблю її з дитинства я.

От і з’явилась ідея, взяла шпатель, а все інше - спільна праця вчителів, батьків і дітей. Школа була в аварійному стані. До цих перетворень нам довелося йти не один рік.

В 2013 році я її очолила. Мене першого числа призначили, а другого я вже була зі шпателем. Батьки приходили до класу і здивовано дивилися. Пішов розголос, що директор «розвалила школу». Казали: «Прийшла нова мітла по-новому мете». Потім батьки побачили зміни, самі почали активно допомагати.

Коли потрапляють до нашого закладу, дивуються і питають звідки ми беремо гроші? Що хочу сказати – світ не без добрих людей. Нехай буде сто зачинених дверей, але сто перші – обов’язково відчиняться.

У тому ж таки 2013 році я звернулися до підприємців, які працюють на території селища Антонівка. Просила не грошей, а пропонувала співпрацювати та очолити навчальну раду закладу. Не зголошувалися.

Проте я не зупинялася. Коли запропонувала Юрію Рожкову очолити піклувальну раду школи, він був «сто першими дверима», але вони відчинилися, бо Юрій одразу погодився. І ми почали працювати, за що я і весь наш колектив дуже вдячні.

Стара, але така рідна нам школа переходить в ту саму єдину в Україні «зелену школу» – повністю новий проект, який з нуля нам побудували фіни. Тут вже спільна робота великої кількості людей і зокрема з особливою подякою кажу про роль у здійсненні цієї мрії – президенту Херсонської ТПП Вікторії Остроумовій. До речі, вона була «сто другими дверима», які відчинилися для нашого колективу і дітей.

Відносно ж школи із 150-річним служіння дітям, – нам вдалося зробити наглядний культурний та мистецький екскурс в історію Херсона в настінних фресках та картинах. А в античність нас переносять грецькі арки. Навіть душа українського Криму теж живе у нас в школі. І все це результат бажань, мрій, праці колективу, батьків і наших дітей та підтримки опікунської ради в особі Юрія Рожкова. Тож самі бачите – добро перемагає, коли ми того спільно бажаємо», – говорить Галина Лугова.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину