Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
26.12.2018
217
0

Є діти, які потребують особливої уваги - Путілов

Є діти, які потребують особливої уваги - Путілов

26 грудня на новорічне свято, яке проходило в залі Херсонського державного аграрного університету, запросили діточок з родин, що проживають на території Корабельного району та перебувають у складній життєвій ситуації.

Ініціатор заходу Андрій Путілов разом з працівниками Корабельної у місті Херсоні ради привітали дітлахів, кожен отримав солодкий подарунок.
Напередодні новорічних свят вважаю за необхідне приділити увагу саме цим діткам. Ними опікуються держава, місто, районна рада, але багато добра не буває, - вважає Андрій Путілов. 


Він закликав херсонців, представників бізнесу у новорічні свята приділити увагу не лише своїм дітям та близьким, а підтримати тих дітей, які цього потребують особливо.
До речі, у залі університету під час дитячого свята була чарівна атмосфера казкового сніжного лісу. Її досягли завдяки декораціям та драпіровкам, якими прикрасили увесь простір.Тож діти та дорослі із задоволенням робили фотографії на згадку про свято.

За словами голови Корабельної районної у місті ради Наталії Чорненької, свята та інші заходи, які організовує на території району Андрій Путілов вже стають традиційними. 10 років у Гідропарку працює Школа плавання, щороку на День міста отримують нагороди від Андрія Путілова кращі голови ОСББ та квартальні, перед Новим роком завжди відбувається ціла низка свят для дітей району.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину