Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
15.01.2019
679
0

Ярош прокоментував участь Торбіна у справі Гандзюк

Ярош прокоментував участь Торбіна у справі Гандзюк

В інтерв’ю «Українській правді» нардеп Дмитро Ярош прокоментував участь побратимів у справі вбивства Катерини Гандзюк, передає ПІК.

– Доволі часто члени "Правого сектора" та УДА потрапляють в центр скандалів, пов'язаних з рейдерством, рекетом, розборками на регіональному рівні. Останній приклад – Сергій Торбін, один з головних підозрюваних у вбивстві Катерини Гандзюк. Як так відбувається?

– Як на мене, український народ занадто ідеалізував добровольчий рух. Так, у багатьох питаннях є за що. Але треба враховувати, що добровольці – живі люди. Вони можуть без перебільшення героїчно воювати. Але коли випадають із системи, виходять на "вільні хліба", часто потрапляють у середовище, де процвітають рекет, корупція і всі інші речі.

По Херсону і Гандзюк мені зателефонував генерал-лейтенант Кононенко з СБУ. Я дав вказівку всім своїм хлопцям максимально сприяти слідству. Про все інше ми будемо говорити після судового рішення. Ми надали повне сприяння по справі Гандзюк. Вони прилетіли до нас на базу "вертушкою", почали слідчі дії і так далі.

– Будете захищати своїх людей?

– Будь-яка структура, і УДА в тому числі, – зліпок суспільства. У нас, повірте, зібрані не найідеальніші люди. Є хлопці з відсидками, кого тільки немає.

Коли ми їх з комбатами тримаємо в "єжових рукавицях", то люди працюють у правильному напрямку. Як тільки йдуть в тил, починається безгрошів'я, якісь звинувачення… Виправдати це неможливо. Треба карати, безумовно, з точки зору закону. Інших відповідей не може бути.

Випадків, коли я захищав своїх, і вони були винні, не було. Абсолютно. Нікого не збираюсь прикривати, якщо людина свідомо йде на злочин. Ми маємо можливість найняти адвокатів, юридична допомога – будь ласка. Кожна людина має право на захист. Хай доводить свою невинуватість.

– Ви Торбіна знаєте?

– Звичайно. Він був командиром розвідроти. Що він за людина? На війні це – герой. Взимку, коли вже падав ДАП, він в Пісках цілу роту з 93-ої бригади вивів з такого, що потім командир роти (він поранений був) приїхав на колясці до мене в госпіталь, де я також поранений лежав, та дякував за Торбіна.

Давайте я буду коментувати всі ці речі після суду. Не хочу звинувачувати. Також не хочу виправдовувати всіх цих людей.

Нагадаємо, Катерина Гандзюк померла у лікарні 4 листопада 2018 року після того, як в кінці липня її облили кислою. В результаті нападу Катерина Гандзюк отримала понад 30% опіків тіла. Один із підозрюваних у організації нападу є Сергій Торбін – учасник бойових дій.

Читайте також: Підозрюваного у нападі на Гандзюк етапували до ізолятора київського СБУ.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину