Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
14.08.2018
731
0

Яку ж дорогу будуватимуть у Стрілковому?

Яку ж дорогу будуватимуть у Стрілковому?

Яку ж дорогу будуватимуть у Стрілковому на Арабатській Стрілці, поблизу з територією тимчасово окупованої АР Крим?

На нараді в ОДА це питання обговорювали активісти села, представники місцевої влади та ОДА, повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт ОДА.

Нагадаємо, що за проектом Стрілківської сільської ради передбачено реконструкцію дороги по вул. Береговій – вздовж узбережжя Азовського моря довжиною близько 8 км та шириною 7 м. Загальна вартість проекту складає 85 млн грн. За ці кошти також планується облаштування тротуарів 4,6 м шириною та 5 км ліній освітлення. У 2018 році з обласного бюджету виділено 33 млн грн.

Позиція жителів Стрілкового, які приїхали до голови ОДА за допомогою, однозначна: дорогу будувати на вулиці Центральній, де проживає місцеве населення. Представники сільської та районної влади, які турбуються про надходження до бюджету податків від підприємців на розвиток села, наполягають на вулиці Береговій.

Голова ОДА Андрій Гордєєв зауважив: «Ми за те, щоб у селі були дороги. Звичайно, спочатку розвиватимемо узбережжя, щоб зробити умови для бізнесу та надходження інвестицій, створити там робочі місця, розвивати туризм. Центральна вулиця також отримає нову дорогу, але пізніше. Я в цьому впевнений, адже ми маємо підтримку у парламенті – небайдужих народних депутатів. Якщо ж населення надалі протестуватиме проти ремонту дороги по вулиці Берегової, то не отримає нічого – всі заплановані кошти буде спрямовано на інші проекти».

Народний депутат Сергій Хлань запевнив, що лобіюватиме це питання у Верховній Раді та разом з головою облдержадміністрації добиватиметься виділення коштів на будівництво дороги на вулиці Центральній на 2019-2020 роки.

Наприкінці засідання голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв запропонував організувати у Стрілковому загально сільські збори та донести до населення такий шлях вирішення даного непорозуміння між місцевими жителями та сільською радою. На знак підтвердження своїх намірів у кінці цього тижня очільник області та нардеп підпишуть з громадою села меморандум.

Раніше  профільний заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик з цього пиводу у Фейсбук цю ситуацію прокоментував так: "Побудувати нову дорогу по центру села це дуже добре, таких проектів з усієї області в ХОДА десятки але найкращою пропозицією з поданих в ХОДА ми вважаємо проект виготовлений Стрілковською селищною радою що дає поштовх до реалізації того туристичного потенціалу, який спокійно дрімає наразі на Арабатській стрілці. В тому числі і у зв’язку з відсутністю нормальних доріг, відсутність заправок,готелів, кафе та розвиток інфраструктури курорту. Інфраструктура- це в першу чергу дорога,якої там наразі немає і пересуватися піщаними барханними дорогами Стрілкового- це не тільки незручно, але й небезпечно для транспорту". 

Під його постом користувачі схвально оцінили проект. Вони також звернули увагу на необхідність зробити гарну дорогу  до Біосферного заповіднику Асканія-Нова, що теж сприятиме розвитку туристичного потенціалу області. Також пишуть про те,  що аби  доїхати до Генічеська, наприклад з херсонського напрямку, потрібно проїхати по дорозі Р-47, а її стан плачевний.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину