Pik
Сьогодні, 25 Травня 2019
06.05.2019
292
0

Яким буде врожай плодових, ягідних та винограду на Херсонщині цього року?

Яким буде врожай плодових, ягідних та винограду на Херсонщині цього року?

Весна на Херсонщині цього року прийшла на два тижні раніше середніх багаторічних термінів та на три тижні раніше минулорічних, повідомляє у Фейсбук директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода, передає ПІК.

«Яким буде врожай фруктів цього сезону – залежить від багатьох факторів. На даний момент вже маємо підстави для оптимістичних прогнозів. Перезимівля плодових культур в Херсонській області пройшла в цілому сприятливо. На початку березня метеостанціями області були взяті зразки гілок для визначення їх життєздатності. Було виявлено незначне пошкодження окремих дерев від морозів взимку, яке суттєво не впливає на врожай», – йдеться у повідомленні.

Він зазначає, що якщо минулого року спостерігалось суттєве зниження температур в лютому-березні, що призвело до загибелі бруньок абрикосу та персику в окремих господарствах, то у цьому році на кінець квітня повідомлень про випадки загибелі дерев зафіксовано не було.

«Наразі садівники та виноградарі Херсонщини очікують врожаї плодових, ягідних та винограду не менше ніж у 2018 році, а по деяких культурах – навіть збільшення врожаю на 10% і вище», – зазначає Олександр Паливода.

На фото – щедрий врожай минулого року на одному з господарств Херсонщини

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину