Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
20.08.2017
1423
0

Яким буде Перший урок у новому навчальному році

Яким буде Перший урок у новому навчальному році

1 вересня завжди символізує початок нового навчального року, у освітніх закладах проходять лінійки та різні урочисті заходи. Саме в перший день навчання проводять традиційний Перший урок. Його тема завжди підбирається з особливою увагою і завдяки їй учнів можна налаштувати на потрібний лад і направити їх у вірному руслі.

Про це повідомляє начальник управління освіти Юрій  Ніконов, передає ПІК.

У МОН України радять, що сьогодні у початковій школі потрібно звернути увагу не лише на досягнення відомих українців, але й на родинне виховання, яке є фундаментом цінностей людини. Дати можливість першокласникам відчути себе частиною дружної шкільної родини. А ось тема першого уроку у новому 2017-2018 навчальному році для 5-8 класів має вміщати в собі орієнтири, які спрямують молодь у подальшому житті, допоможуть сформувати активну громадянську позицію та патріотичні почуття.

Перший урок для херсонських учнів 9 – 11 класів передбачає мету виховання у дітей екологічної культури для формування свідомого розуміння необхідності раціонального природокористування.

 Тема рекомендованого уроку, відповідно до рішення сесії херсонської міської ради №725 від 31. 05. 2017 року, «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України» (в контексті євроінтеграційних процесів та реалій сьогодення).

Така тема має сприяти утвердженню у свідомості дітей, що від кожного залежить збереження ресурсів та довкілля планети для майбутніх поколінь. Ефективність першого уроку залежить від взаємодії учнів з учителем, від ролі відведеної кожному учасникові. Потрібно навчити дітей самостійному пошуку істини, спираючись на певні факти, демократії та ініціативи. Щоб діти не боялися висловитися, творчо підійти до проблеми і успішно її вирішити. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину