Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
18.03.2016
317
0

Які проблеми сьогодні турбують херсонських аграріїв?

Які проблеми сьогодні турбують херсонських аграріїв?

Директор департаменту АПК Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода зустрівся з керівниками фермерських господарств, представниками з Асоціації фермерів та землевласників Білозерського та Скадовського районів.

Результатами зустрічі він поділився на своїй сторінці в фейсбук.

"Мною було повідомлено про роботу Департаменту агропромислового розвитку, про плани у поточному році, а саме ті напрямки, які необхідні для розвитку агропромислового комплексу Херсонщини.

Основні - це відновлення зрошення у районах, проведення сертифікації та стандартизації підприємств, для можливості виходу на зовнішні ринки, розкрив напрямок програми по впровадженню системи управління безпечністю та якістю продукції (HACCP), саме наразі розглядається питання стосовно виділення бюджетних коштів на підтримку вищезазначеної програми.

Фермери Білозерського та Скадовського районів озвучили проблемні питання, які є актуальними не лише в цих двох районах, це і диференційований підхід орендної плати на землю в Херсонській області , мораторій продажу державних земель.

Я запевняю, що робота знаходиться на постійному контролі, питання вирішуються, є певні успіхи в цьому.

Перебуваючи у Скадовському районі я відвідав Державне підприємство Дослідне господарство Інститут рису Національної академії аграрних наук України (НААН) - єдина в Україні, спеціалізована на культурі рису, провідна науково-дослідна установа, де саме і відбулася зустріч на якій відзначена стурбованість законопроектом, в якому пропонується скасувати спецрежим, але дати перехідний період до 2017 року, за умовами якого підприємства мають сплачувати 75% ПДВ в бюджет, і 25% - на спецрахунок для власного використання"

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину