Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
20.09.2018
342
0

Які херсонські громади отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАПу

Які херсонські громади отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАПу

Шість громад Херсонщини отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», передає ПІК з посиланням на tsnap.ulead.org.ua. Зокрема, відібрано такі громади: Зеленопідська, Каланчацька, м. Каховка, Музиківська, Станіславська, Хрестівська.

У липні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила другий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП.

Комісія з відбору, у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 157 заявок від органів місцевого самоврядування та відібрала 118 громад для подальшого аналізу їх спроможності та розробки Технічних Завдань для створення ЦНАПза підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Включення до списку не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або надання громадою недостовірної інформації заявка може бути відхилена на будь-якому етапі.

 Починаючи з 24 вересня 2018 року кожну громаду зі списку будуть відвідувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом жовтня-грудня 2018 року для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення / модернізації ЦНАП із зобов’язаннями Програми і громади.

До відібраних громад увійшла і Станіславська. Привітав громаду у Фейсбук голова Станіславської ОТГ Володимир Желуденко. «Вітаю нашу станіславську громаду. Тепер все залежить від нас. Щоб не втратити свій шанс,сподіваюсь на підтримку депутатського корпусу та громади у створенні Центру надання адміністративних послуг, що дасть можливість покращити надання послуг громаді», - написав він.

Нагадаємо, раніше на  Херсонщині в Кочубеївській ОТГ відкрили новий ЦНАП.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину