Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
21.10.2016
178
0

Як змінились умови отримання субсидії

Як змінились умови отримання субсидії

Для населення з 08 вересня 2016 року змінились умови отримання субсидії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 635 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Змінами, внесеними до постанови передбачається:

- не враховувати до сукупного доходу при призначенні субсидії вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, сум, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди (регресні виплати), заподіяної працівникові за ушкодження його здоров'я, що пов'язане з виконанням ним трудових обов'язків;

- при призначенні субсидії у І кварталі до середньомісячного доходу враховувати дохід від земельної частки (паю), що нарахований один раз на рік у IV кварталі попереднього року, у середньомісячному розмірі на підставі відповідних довідок.

Тепер подати та засвідчити заяву та декларації можна буде за допомогою використання електронного підпису із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків.

Також прийнятою постановою уточнюється порядок автоматичного призначення субсидії громадянам на наступний період, а також дії особи у разі незгоди з рішенням про автоматичне призначення субсидії.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА, за період дії житлової субсидії на Херсонщині, яка призначалася за спрощеним порядком в області правом на призначення житлової субсидії скористалося 177066 домогосподарство, що становить 43% від загальної кількості домогосподарств в області.

Кількість сімей, яким має бути призначено житлову субсидію на наступний період з травня по вересень 2016 року, складає 52998, зроблено перерахунок 52566 сім'ям, відмовлено - 432 сім'ям.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину