Pik
Сьогодні, 07 Квітня 2020
01.12.2014
242
0

Як виступили наші важкоатлети на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді

Як виступили наші важкоатлети на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді

Випускники та учні Скадовської філії Херсонського вищого училища фізкультури та спорту вдало виступили на чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді, повідомляє «ПІК» з посиланням на офіційний сайт району.
З 22 по 29 листопада на Кіпрі у місті Лімассол проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років.
До складу збірної України ввійшли четверо учнів і випускників Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури та спорту.
У найлегшій ваговій категорії - дівчат до 48 кг виступала наша Надія Єфімчук, Майстер спорту України, студентка першого курсу ХВУФК. Вирвавши штангу вагою 69 кг, Надія завоювала бронзову медаль у цій вправі. Штовхнувши штангу вагою 87 кг, вона набрала в сумі 156 кг та зайняла четверте місце у поштовху та сумі. Це вже друга бронзова медаль з чемпіонату Європи на рахунку у важкоатлетки. Надія є членом національної збірної України з важкої атлетики.
Іще одна наша спортсменка, Козенко Ганна, відома вже не тільки в Україні, а й за її межами. Майстер спорту міжнародного класу, випускниця Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури та спорту та Херсонського державного університету. Ганна завоювала три срібні медалі: у ривку - 98 кг, поштовху - 120 кг і сумі - 218 кг. Теперь на рахунку Ганни 17 медалей з чемпіонатів Світу та Європи. Вона є членом національної збірної України з важкої атлетики.
Для майстра спорту України Микити Прошинського цей чемпіонат Європи був дебютом. Він виступав у ваговій категорії понад 105 кг. Вирвавши штангу вагою 160 кг, спортсмен завоював бронзову медаль у ривку. Штовхнувши 185 кг, Микита став сьомим у поштовху і набравши суму 345 кг посів четверте місце, що дуже добре для дебютанта. Микита випускник ХВУФК і студент ХДУ та кандидат національної збірної України з важкої атлетики.
Пустоварова Ганна, майстер спорту України, вирвала штангу вагою 95 кг та штовхнула 121 кг, набравши в сумі двоєборства 216 кг, посіла четверте місце. Випускниця ХВУФК та студентка ХДУ.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину