Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
12.12.2014
286
0

Як виховують патріотів у дитячому садку № 41

Як виховують патріотів у дитячому садку № 41

У Херсонському дитячому садку № 41 10 грудня відбулося чудове дитяче свято: "Україна без кордонів". Метою цього свята було виховання патріотизму та любові до України.

Всі діти в українському вбранні зайшли до світлиці під пісню «Діти України». Хлопчики були у шароварах, а дівчата у віночках.

Перед дітлахами творчо та просто пояснили проблему в Україні: "Так склалось, що споконвіку наша країна була ласим шматком для лихих людей. І в наш час люди намагаються ділити землю на частини і здатні зашкодити одне одному." І як ілюстрацію показали анімацію на екрані про те як "Україна захворіла, стала сірою і сумною, а далі взагалі розлетілась на шматки". Після показу фільму був заклик до дітей: "Давайте вилікуємо Україну!" і на винесеній карті України темного кольору малюки разом приклеювали частини України різного кольору, і в підсумку вийшла красива кольорова Україна. Діточкам сказали, що всі дорослі й діти України прагнуть бачити свою Батьківщину вільною єдиною і неподільною - без внутрішніх кордонів.

Далі для дітей на нашій солов'їній мові заспівала викладач кафедри дошкільної освіти Херсонського Державного Університету Юлія Соценко. Дітлахи весело танцювали та підспівували пісню «Мамина сорочка».

Потім виступив справжній захисник України Денис Сікорський, молодший сержант 12 батальйону оборони Києва, який зараз у відпустці, але планує знов повертатися в АТО. Він також колись виховувався в цьому дитсадку, а тепер тут виховується його синок. Денис Олександрович розчулено розповів історію про те, як його маленький син просив в мами гроші на маршрутку, а коли вона спитала: "Навіщо?", відповів: "Ось назбираю речей, їжі і повезу до папи на фронт! Буду його підтримувати і допомагати!". Ось такий сміливий юний волонтер-захисник у папи-воїна! І не тільки він. Бо коли в присутніх вихованців дитсадку запитали: "Діти, а ви готові захищати свою українську землю? Ви мужні? Сильні?" , - всі хором відповідали "Так!"

Дітлахи теж прийняли участь в підтримці наших захисників: разом із студентами 1 курсу факультету дошкільної та початкової освіти ХДУ, колективом дитячого садочка та батьками вони виготовили обереги: янголів, ляльок-мотанок, хрестиків, сердечок. Із сподіваннями, що ці обереги зігріють, захистять і придадуть мужність і сили, завідувач дитячого садка Наталія Колінько передала їх херсонським волонтерам для воїнів АТО. Також вихователі купили кілька десятків теплих носків для солдат і передали їх разом із оберегами. Для захисника з 12 батальону також знайшлися подарунки: теплі речі бійцям, та кольорові дитячі малюнки.

Під кінець заходу діти вийшли двома колонами: попереду кожної були дівчатка з рушниками, а далі наперед вийшли хлопчики із державним прапором та великим серцем із тканини, що символізувало любов до України. Далі малеча хором заспівала гімн України.

Всі отримані подарунки для солдат відразу були передані координатору по допомозі військовим Галині Уманець і у той же день відправились на передову нашим воїнам захисникам.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину