Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019
30.09.2014
140
0

Як ветеранів-рятувальників області вітали з Міжнародним днем людей поважного віку

Як ветеранів-рятувальників області вітали з Міжнародним днем людей поважного віку

Напередодні Міжнародного дня людей поважного віку керівники Головного управління ДСНС України у Херсонській області зустрілись з ветеранами служби і привітали їх зі святом.
Проте далеко не всі ветерани можуть  приїхати на місце колишньої роботи. Тому таких пенсіонерів колеги привітали вдома. Дуже теплою видалась зустріч  першого заступника начальника Головного управління Олександра Рудницького з ветераном цивільної оборони Владленом Ужанським. Владлену Михайловичу 79 років, за плечима великий досвід роботи у штабі цивільної оборони області. Тут він довгий час очолював відділ медичного захисту. А починав трудову діяльність із надання допомоги постраждалим у Ташкенті під час руйнівного землетрусу.
У затишному херсонському дворику на лавочці біля під'їзду 9-поверхівки чекала гостей і Роза Вороніна. З відділу пожежної охорони на заслужений відпочинок жінка пішла з посади секретаря. Нехай зустріч була недовготривалою - проте щирою і привітною.
Від Головного управління ветерани отримали скромну проте необхідну допомогу - продукти харчування та вітальні листівки від голови Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та МНС України.
Слова вдячності та побажання здоров'я і довгих років життя прозвучали під час особистого спілкування з ветеранами від начальника Головного управління Сергія Чорного.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину