Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
17.03.2017
461
0

Як "Укроборонпром" відмовився від Росії: інфографіка

Як "Укроборонпром" відмовився від Росії: інфографіка

Державне підприємство "Укроборонпром" ще у другій половині 2014 року повністю зупинило співпрацю з Росією, - про це повідомляє 24 канал, передає ПІК.

Як зазначається на сайті підприємства, на початку воєнних дій на Донбасі лише 55% компонентів для військової техніки та зброї вироблялося в Україні, 10% складав імпорт із західних країни, 35% - з Російської Федерації.

"У 2016 році ми підключили до програми імпортозаміщення біля 400 підприємств усіх форм власності по всій країні, які виробляють понад 1 700 заміщених вузлів, агрегатів та комплектувальних виробів. Зокрема, у бронетанковій галузі вже 87% деталей ми робимо в Україні та лише 13% - закуповуємо у західних країнах", - розповів заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов.

Також він наголосив, що у виробництві новітніх машин "Дозор-Б" беруть участь 17 підприємств-учасників концерну та 86 інших вітчизняних підприємств, а щодо виробництва літака АН-78, то повністю довелося відмовитися від російських комплектуючих (у 2015 році 48% деталей для нього виготовлялося в Україні, 41% - у Росії і 11% - в інших країнах), і станом на зараз 78% виробництва зосередилося в Україні.

Станом на сьогодні Держконцерн підписав 21 меморандум про співпрацю із обласними та міськими державними адміністраціями у сфері оборонної промисловості. Уже понад 8,5 тисяч підприємств зі всієї України успішно співпрацюють з "Укроборонпромом" на електронних майданчиках. 65-70% з них - це малий та середній бізнес, який і є нашою цільовою аудиторію. Єдина важлива умова - пройти кваліфікацію, - додав заступник генерального директора з розвитку підприємства.

"Укроборонпром" відмовився від Росії інфографіка

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину