Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
16.05.2016
155
0

Як у Херсоні діжку «зоїного» меду зіпсувала ложка «сальдівського» дьогтю

Як у Херсоні діжку «зоїного» меду зіпсувала ложка «сальдівського» дьогтю

Минулої суботи, 14 травня, у Херсонському драмтеатрі відбулося свято, присвячене Дню Матері.

Влаштував його місцевий жіночий клуб «Ініціатива», беззмінним керівником якого є Зоя Бережна, відома херсонцям як секретар міськради, виконуюча обов'язки міського голови і вірна соратниця екс-мера Володимира Сальдо.

Утім, якщо секретар та в. о. мера - це про колишню Зою Яківну, то з вірною соратницею нічого не змінилося.

Враженнями від головної «родзинки» свята поділилася у Фейсбуці журналістка Любов Лагутенко:

"У Херсонському муздрамтеатрі пройшло велике свято з нагоди Дня Матері... Жіночий клуб "Ініціатива", по всьому видно, доклав багато старань, щоб жінки-матері в залі були зігріті теплом і увагою.
Від душі старалися актори театру, дитячі колективи. В кожному художньому виступі звучав гімн Матері, зізнання у великій любові до найріднішої нам людини... В залі панувала дуже зворушлива атмосфера святковості...

Поки в якийсь момент на ошатній сцені, серед актрис у красивому вбранні не з'явився, як грім серед ясного неба, постійний "вітальник" Володимир Васильович Сальдо.
Вистрибнув на сцену у потертих джинсах - робочому, буденному прикиді - і у звичній манері почав розшаркуватися перед жінками, вкрай здивованими недбалим виглядом колишнього мера... Адже багатьом з них непросто було відшукати у своїй скромненькій шафі ошатну сукню, призначену для особливо урочистої події.

У Володимира Васильовича, мабуть, немає вихідного вбрання. Якась жіночка позаду мене зронила: "Звідки він зірвався? Чи бур"ян десь сапав?".

Отож, Зоє Яківно, спасибі вам за свято Матері, але, якщо ви вже не можете обійтися без такого звичного гостя, як Сальдо, то, може, з допомогою благодійників стягнетеся йому на пристойний костюм, щоб не вносив "ложку дьогтю" у зворушливу, нарядну святковість такого красивого, потрібного херсонкам свята».

Був на святі й кореспондент ПІК. Вже після у холі почув, як одна літня жіночка сказала іншій: «Ми, звичайно, любимо нашого мера, але ж з'явитися у такому вигляді на захід до театру, та ще й на сцену вийти, ну це просто не пристойно!».

«Джинсово-потерта» поява Сальдо у театрі, певно, пояснюється тим, що саме цього дня він брав участь у організованому ним же родинному святі у Таврійському мікрорайоні.

За роки свого мерства Володимир Васильович дійсно добре навчився гастролювати заходами. Бачте так старався, що й нині літня херсонка називає його мером, просто таки звання заробив "вічний мер Херсона".

Набутий досвід дозволяє Сальдо й сьогодні продовжувати улюблену справу. Щоправда, остання гастроль виявилася не дуже успішною. Все ж таки, треба гастролеру з досвідом мати відповідний гардероб і вчасно змінювати костюмчик.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину