Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
02.09.2018
612
0

Як звітують херсонські школи про кошти

Як звітують херсонські школи про кошти

Засновники системи openschool.in.ua  проаналізували звіти шкіл міста  на початку шкільного року, передає ПІК.  У місті Херсон є дві категорії шкіл: перша категорія звітує, друга не завжди звітує або не так як потрібно.  

Читайте також: У Херсоні говорили про благодійність без лапок та освіту

Кількість шкіл які звітують понад 1 рік з 4 за два роки зросла до 37. Одну школу не рахували, оскільки школа не отримує коштів з бюджету і існує лише за власні кошти. У  звітах на сайтах 4 шкіл період звіту неможливо з’ясувати. Останні школи звітують таким чином: період звітування 1-3 місці – 4 школи, період звітування 4-6 місяців – 3 школи, період  звітування7-12 місяців – 4 школи. Сайти 5 шкіл на час аналізу не працювали, окрім цього ці школи не користуються системою.

12 шкіл використовують додатково різні формати: pdf, jpeg, exel, doc.  1 школа використовує хмари для публікації звітів.

На сайтах 11 шкіл звітують батьківські комітети за власно зібрані кошти,  2 школи за батьківські та спонсорські. 1 школа лише за бюджетні. 34 школи за бюджетні та батьківські. 1 школа за бюджетні, батьківські та спец рахунок. 1 школа бюджетні, батьківські та спонсорські. 1 школа за бюджетні та спец рахунок. 1 школа  за спец рахунок. 1 школа без звіту. 5 невідомо, сайти не працювали на час аналізу.

В системі openschool.in.ua  зареєстровані всі школи, по кожній можна подивитися деталізовані звіти за бюджетні кошти. В школах, які звітують по батьківських та спонсорських коштах ці звіти з документами. Таким чином кожна школа має звіт у форматі відкритих даних по благодійним коштам. Лише 30 шкіл завдяки системі дотримуються законів України «Про доступ до публічної інформації» і « Про освіту».

У травні місяці 8 шкіл отримало звання «Школа відкрита до громади». Засновники системи оцінювали школи за трьом критеріями: як школи відповідають на інформаційні запит, як звітують, та використання системи, це були: гімназія №1, гімназія №3, ЗОШ №27, ЗОШ №32, ЗОШ №46, ЗОШ №52, ЗОШ №55 та Таврійський ліцей мистецтв.

Цього року засновників підтримала антикорупційна ініціатива в ЄС та система буде впроваджуватися в 9 містах України.

https://infogram.com/zviti-shkil-mista-herson-1hmr6g98rgxo4nl?live

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину