Pik
Сьогодні, 09 Грудня 2019
01.01.2019
776
0

Як влада на Херсонщині виконує обіцянки

Як влада на Херсонщині виконує обіцянки

ПІК у 2018 році писав як про обіцянки влади, які її представники робили на різних рівнях, так і про те, як вони виконувались чи не виконувались.

Головна обіцянка місцевої влади на початку минулого року була про те, що до кінця 2018 року запрацює перша черга мостопереходу у Херсоні.

Питання «будівництва століття», йдеться про мостоперехід у Херсоні, зрушилося з мертвої точки. Про це під час прямого ефіру на телеканалі «Скіфія»  розповів голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Мовляв, до кінця цього року планується здати перше чергу об’єкту.

А вже у звіті за 2018 рік міський голова Херсона Володимир Миколаєнко повідомив: сподівання не виправдались. І тепер першу чергу мостопереходу у Херсоні, який з’єднає Таврійський та ХБК, обіцяють тепер здати у березні-квітні 2019 року. 

Наступна тема – будівництво у Херсоні сміттєпереробного заводу.

На Херсонщині обиратимуть один з трьох проектів сміттєпереробного заводу, повідомив  Гордєєв у січні 2018 року. Про те, що сміттєпереробці є цікаві пропозиції, заявляв і міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

Голова ОДА навіть у Китай дістався на сміттєпереробні заводи, додавши Піднебесну у перелік тих країн, куди вже в інші роки також їздили за досвідом з переробки сміття представники місцевої влади. 

Гордєєв анонсував, що ТЕО іноземні компанії, які мають намір побудувати сміттєпереробний завод на Херсонщині, представлять вже в лютому. Потім він заявив, що ТЕО представлять весною.

Проте пізніше представники ОДА неофіційно заявляли – проблема в  тому, що будувати такий завод в Україні невигідно,  тому навряд чи найближчим часом на Херсонщині з’явиться сміттєпереробний завод.

Минулого року «транспортна» лихоманка увійшла у ТОП скандалів. Цьогоріч у листопаді вона знову охопила Херсон. 

Голова ОДА Андрій Гордєєв повідомив  про укладений меморандум про співпрацю з німецькою компанією, яка за кошти Європейського банку реконструкції і розвитку вже з 15 січня  мала опрацьовувати ТЕО щодо впровадження у Херсоні «безмаршруткового» сполучення. У Херсоні мали збирати хорватські тролейбуси.

Наразі, задля справедливості, відзначимо, що завдяки коштам ЄБРР і зусиллям обласної та міської  влади є шанс закупити 50 тролейбусів для Херсона – це дозволить трохи поліпшити ситуацію з перевезеннями. 

Скандал навколо «Ілюзіону» засвідчив – в облраді теж не вміють тримати слово. ПІК писав у 2018 році про  цинізм та маніпуляції від голови облради. Нагадаємо, херсонці навіть створили фільм «Ілюзії на дні» – у ньому йдеться про «ціну слова» голови облради Владислава Мангера

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину