Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020

Як у Херсоні знайти гарантовано якісні продукти за доступними цінами

Як у Херсоні знайти гарантовано якісні продукти за доступними цінами

Для жителів Херсона якість і безпека є головними критеріями під час вибору продуктів. Не так важливо, до якої цінової категорії належать товари – покупці завжди хочуть придбати найсмачніші та найкорисніші продукти.

У нашому місті є місця, де до питань якості, строку придатності та безпеки продукції ставляться дуже відповідально. Наприклад, супермаркети найбільшої української торговельної мережі «АТБ». Нині в 290 населених пунктах 24 областей країни відкрито вже 1123 магазини.

Майже чотири мільйони українців, які є постійними клієнтами «АТБ», задоволені широким асортиментом цих маркетів і гарантованою якістю продукції. Торговельні підприємства лідера вітчизняного ритейлу пропонують більш як 3,5 тисячі найменувань продуктів і товарів першої необхідності. Високу якість кожного з них компанія гарантує не тільки своїм чесним ім’ям, адже «АТБ» працює на українському ринку вже понад чверть століття, але й грошима.

У супермаркетах цієї торговельної мережі діє програма «Гарантія свіжості». Покупцеві, що знайшов у залі прострочений товар, компенсують його вартість у трикратному розмірі. Завдяки цьому компанія фактично залучила до своєї системи аудиту якості ще й експертний потенціал клієнтів, тому що їх в «АТБ» прийнято вважати не просто покупцями, а повноправними партнерами по бізнесу. Заради справедливості варто зазначити, що випадків такого «легкого заробітку» зовсім небагато, оскільки складна багаторівнева система контролю в «АТБ» працює чітко та злагоджено.

Вибудувана вона за європейським зразком. Проводять як регулярні внутрішні перевірки, так і незалежні міжнародні аудити.

Уже більше трьох років супермаркети «АТБ» проходять сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO 22000:2005. В його основу покладені принципи НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризиків і критичні точки контролю). Фахівці контролюють увесь шлях того або іншого продукту: поставка сировини, виробництво, зберігання, транспортування. Система складна, але вона дозволяє враховувати, оцінювати та фактично зводити до нуля будь-які ризики на всіх етапах. Мільйони клієнтів «АТБ», включаючи й жителів Херсона, завжди отримують гарантовано якісні, безпечні товари, які відповідають найсуворішому міжнародному стандарту. Недаремно сертифікат ISO 22000:2005 у багатьох країнах світу вважають своєрідним знаком якості.

Крім того, компанія «АТБ» має власний відділ контролю. Його експерти систематично проводять перевірки (щомісячні, квартальні, піврічні та ін.). Для цього з прилавків магазинів беруть понад тисячу зразків товарів, які відправляють до лабораторій. Перевірку проводять за більш ніж двома десятками показників: від смакових якостей і фізико-хімічних характеристик до правильності нанесення маркування на упаковку.

Такий європейський підхід дозволяє гарантувати свіжість, якість і безпеку кожного продукту в численних супермаркетах «АТБ», у тому числі й у нашому стародавньому південному місті.

Щоб мати можливість вчасно та безперебійно доставляти продукти в різні куточки України, компанія «АТБ» створила одну з найбільших у країні логістичних інфраструктур. Побудовано близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Управління колосальним товаропотоком ведуть цілодобово, без вихідних і свят. Торік товарообіг мережі становив 126,8 млрд грн.

Корпорація «АТБ» володіє чотирма власними торговими марками, що належать до різних цінових категорій (ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», «Спецзамовлення “АТБ”», ТМ «Своя лінія», ТМ «Розумний вибір»). Кожен із нас має можливість купити в «АТБ» якісні продукти на свій смак та за найбільш прийнятною ціною.

автор: Світлана Плахтій

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину