Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
Анонс
11.10.2017
288
0

Як у Херсоні святкуватимуть День захисника України

Як у Херсоні святкуватимуть День захисника України

У суботу, 14 жовтня, у Херсоні святкуватимуть День захисника України, передає ПІК.

Заходи з нагоди Дня захисника заплановані на 13-15 жовтня, а саме:

13 жовтня 

о 12.00 в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни (просп. Ушакова, 65) відбудеться концерт студентів училища культури. 
о 16.00 в сесійній залі облдержадміністрації пройде заключна частина Міжнародного проекту «Херсонщина. Імена і здобутки», започаткованого УІВЦ «Галактика». Проект здійснюється за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації. Він спрямований на інформаційне забезпечення досягнень та звершень представників області, а також відзначення кращих організацій, установ, закладів, роботодавців, платників податків, окремих особистостей та управлінців, які спрямували свій потенціал на розвиток і благо України. Кожен з них є взірцем служіння професії та народу.

14 жовтня 

о 10.00 біля Меморіалу «Слава Героям незалежності України» відбудеться мітинг з нагоди відзначення 525-річчя українського козацтва та Дня захисника України.
о 12.00 годині у Покровському сквері біля скульптури Божої Матері відбудеться спільний молебень пам’яті.
о 14.00 на набережній міста пройде фестиваль «Козацький заграй», складовою системою якого є підготовка молоді до захисту Вітчизни. Програмою діяльності учасників виховної системи «Козацький грай» передбачені напрямки фізичної та психологічної підготовки молоді до майбутньої військової діяльності, яка пов’язана із захистом Вітчизни та виконання нею конституційного обов’язку. Це ігрова методика виховання молоді, це сучасні ігри розроблені на підґрунті народних. Ігри поділяються на розважальні та бойові та окрім отримання бойових навичок допомагають бойовому злагодженню.

Зокрема, з 4 жовтня у літературному відділі Херсонського обласного краєзнавчого музею (Театральна,1) проводиться виставка «REVOLЮЦІЯ.UA», приуроченої до 100-річчя Української революції 1917-1921 років та 14 жовтня вона працюватиме для всіх бажаючих з 10 по 16 годину.
Також у ці святкові дні (14-15 жовтня) проходитиме всеукраїнський конкурс військово-патріотичної творчості «Оберіг». Гала-концерт переможців та учасників фестивалю відбудеться 15 жовтня об 14.00 в обласному палаці молоді і студентів. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину