Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
21.04.2019
667
0

Як у Херсоні голосують безхатченки

Як у Херсоні голосують безхатченки

У Херсонському центрі обліку бездомних осіб зареєстровано 2480 людей. Всі вони можуть голосувати у дільниці, розміщеній у школі 36.

Люди у Центрі не живуть, а лише мають штамп у паспорті з цією адресою, розповідають кореспонденти Суспільного, передає ПІК.

На дільниці у школі 36 у списку 2172 людини.

Як розповіла голова ДВК Марія Недушовенко, у І турі на цій дільниці проголосували 280 людей, за півдня 21 квітня прийшов 191 виборець.

Як розповів заступник начальника відділу Херсонського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Володимир Куценко, Херсонський міський центр обліку бездомних осіб був створений 1-го грудня 2012 року. Обласний – 2014-го. Вони діють на базі Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст». Відповідно до законодавства такі установи можуть створюватися неприбутковими громадськими організаціями у співпраці з органами місцевого самоврядування. Це структура, що надає тимчасову реєстрацію місця перебування або проживання у Херсоні за адресою вул. Перекопська, 187А, та допомогу у відновленні втраченого паспорту громадянина України. До центру громадяни звертаються самостійно.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину