Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
30.08.2017
1421
0

Як склали херсонці ЗНО, які школи найкращі у місті та хто отримає премію

Як склали херсонці ЗНО, які школи найкращі у місті та хто отримає премію

Сьогодні, 30 серпня,  у Херсоні пройшла серпнева конференція педагогічних працівників, на якій обговорили нагальні питання, що стосуються освіти, передає ПІК.

Так, начальник міського управління освіти​ Юрій Ніконов акцентував увагу на тому, як випускники Херсону склали ЗНО, які школи найкраще готують учнів до тестування, а які, навпаки, не надають дітям якісних знань.

Тож, пропонуємо ознайомитися із головними  тезами Юрія Ніконова:

- збільшилась кількість випускників, нагороджених золотими та срібними медалями. У минулому році це було 3.2%, у цьому році – 3.8%. Але підтвердили золоті медалі тільки 56% випускників, як і у 2016 році, а срібні – 60% (у минулому році 40%). Найбільшу кількість медалей мають випускники ФТЛ, гімназії №6, №20, спеціалізованих шкіл №12, №24, №30, №52, академічного ліцею ім. О.Мішукова.

- у цьому році середній бал ЗНО по Україні 134 із 200 можливих, по Херсону – 128. Майже 40% херсонських шкіл мають середній бал нижче 128.  Із загальної кількості випускників-учасників ЗНО на високому рівні пройшли тестування на високому рівні 13%, на 3% більше, ніж у минулому році. Майже вдвічі зменшилась кількість учнів, які не подолали поріг склав/ не склав. У цьому році їх 9%, у минулому – 17%.

- визначена п’ятірка шкіл-лідерів з найвищими по ЗНО балами: №30, №24, ФТЛ, академічний ліцей ім. О.Мішукова, гімназія №6. Спеціалізована школа №30 – єдина школа в місті, яка за результатами ЗНО потрапила у ТОП-100 кращих шкіл України, зайнявши 51 позицію.

За показниками з математики, фізики та англійської мови в переліку ТОП-100 шкіл України школа №30 зайняла 21 позицію, а школа №24 – 35-ту позицію.

- 78 учителям тих закладів, де випускники отримали найбільші бали по ЗНО,  та їх керівникам до Дня вчителя виділять премію. Також в якості заохочення цим закладам виділять додаткові години на гурткову роботу. Окрім того, вчителі, які підготували призерів Всеукраїнського рівня, вже отримали премію по 5 тисяч гривень.

- є така тенденція: є школи, які із року в рік випускають тих учнів, які мають найгірші результати по ЗНО. А є одні і ті самі заклади, які готують переважну більшість призерів.

- по Херсону буде створена кваліфікаційна комісія, яка буде визначати рівень вчителя і т.д. Управління освіти буде займатися тими школами, які набирають 10-класників.. «Нащо заманювати дітей до себе, якщо нема результату», - каже Ніконов. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину