Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
21.10.2017
243
0

Найбільш дискусійне питання - про ДЮСШ

Як реанімувати веслувальні види спорту в області

Сьогодні, 20 жовтня,  в  ОДА відбулось перше засідання постійної робочої групи з контролю та координації розвитку веслувальних видів спорту, передає ПІК

Йшла мова про результати інвентаризації та ефективність роботи спортивних закладів, які культивують веслувальні види спорту, про результати виступів у 2017 році херсонських веслувальників на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, а також про програму підготовки провідних спортсменів області - кандидатів на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх 2020 року у м.Токіо (Японія).  

«Історично веслувальні види спорту для Херсонської області є найбільш результативними. Три із десяти олімпійських чемпіонів, яких зростила Херсонщина, це представники веслування на байдарках і каное (Сергій Чухрай, Сергій Пострехін, Інна Осипенко-Радомська).

Але сьогодні, на жаль, область втратила ті позиції, якими завжди ми пишалися. Тому давно назріло питання змін в системі підготовки херсонських веслувальників, зокрема, щодо  фінансового, кадрового, матеріально-технічного забезпечення. Іншими словами реанімації цих видів спорту» - наголосив  заступник голови ОДА Андрій  Балонь.

Більшістю голосів присутніх прийнято протокольне рішення, яким передбачена низка заходів щодо активізації діяльності закладів дитячо-юнацького та резервного спорту, спорту вищих досягнень, зокрема удосконалення матеріально-технічної бази.

Одним із найбільш дискусійних питань стало обговорення ефективності роботи ДЮСШ № 2 та ДЮСШ з веслувальних видів спорту, які є найбільш багаточисельними за учнівським складом, тренерським контингентом та потужними за обсягами фінансування.

За результатами дискусії  учасники засідання дійшли висновку, що обсяг витрат обласного бюджету, який сьогодні спрямовується на фінансування цих закладів, є не раціональним і не виправданим.

У результаті більшістю голосів члени робочої групи прийняли рішення рекомендувати голові ОДА реорганізувати ДЮСШ № 2  та ДЮСШ з веслувальних видів спорту шляхом їх приєднання до ДЮСШ з веслувальних видів спорту та вітрильного спорту, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від  03 лютого 2016 року № 56.

Такі структурні зміни, на переконання присутніх, забезпечать ефективне використання бюджетних коштів, які виділяються на спорт і, головне, створять передумови для суттєвих позитивних зрушень у веслувальному спорті Херсонщини».

«Кінцевою нашою метою є розробка конкретних, обґрунтованих, з чіткими розрахунками пропозицій голові обласної державної адміністрації, а в подальшому, відповідно, обласній раді, місцевим органам влади, стосовно відновлення традиції херсонського веслувального спорту» - підсумував заступник голови ОДА Андрій Балонь на завершенні засідання.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину