Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
Анонс
19.10.2018
563
0

Як провести вихідні у Херсоні: відкриття 83-го театрального сезону

Як провести вихідні у Херсоні: відкриття 83-го театрального сезону

У Херсоні на цьому тижні визначна для міста подія – відкриття 83-го театрального сезону у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша, передає ПІК.

Відкриття сезону – 19, 20 та 21 жовтня, в межах якого на херсонців очікують такі прем’єри:

«Кайдаш & Sons» нескінченна комедія. Автор - сучасний український драматург (м.Херсон) Наталя Блок у співпраці з режисером вистави Сергієм Павлюком створила текст за мотивами класичного твору Івана Нечуя- Левицького «Кайдашева сім’я». Художник-постановник - Ольга Гоноболіна, заслужений художник України. Через 140 років історія, яку розповів Іван Семенович, відбувається вже не з Омельком, а з Олегом Кайдашем, дія розгортається не в селі Семигора, а в південному селі Залізний Порт, а Лаврін приводить в сім’ю не Мелашку, а Сашка.

Притча «Лавина» за одноіменною п’єсою турецького драматурга Тунджера Джюдженоглу. Режисер вистави - Лінас Маріюс Зайкаускас (Литва). Художник-постановник - Маргарита Місюкова (Литва). Ми запросили пана Тунджера на прем’єру і очікуємо на його візит з перекладачем п’єси Олександром Кучмою. Важливу роль у підготовці зіграли самі херсонці, які допомогли зібрати килими для втілення сценографічного рішення вистави. Всі вони запрошені на прем’єру на знак щирої подяки.

«Сюрприз» - маленька казка про велику дружбу для найменшого глядача. Автор інсценізації - херсонський драматург Анатолій Марущак. Режисер-постановник - Ірина Корольова, заслужений діяч мистецтв України. Як відомо, це вже не перша спільна робота Ірини Володимирівни з Анатолієм Петровичем. Першою була вистава «Херсонські манси». Тепер творчий дует втілює постановку дитячої казки.

А які ще цікаві заходи відвідати у Херсоні на вихідних, дивіться у Афіші ПІК.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину