Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
06.08.2019
2151
0

Як пройшов випускний в ІТ-школі Beetroot Academy

Як пройшов випускний в ІТ-школі Beetroot Academy

Вже більш ніж півроку в Херсоні працює шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy. Протягом цього часу академія почала співпрацювати більш ніж з десятьма компаніями, запустила дві навчальні групи: UI/UX Design і Front-End розробка. Навчання дозволяє повністю змінити фах і розпочати кар’єру в галузі ІТ.

А наприкінці липня школа випустила перших студентів. Робити дизайн сайтів, верстати сторінки, розробляти застосунки тут навчалися люди різного фаху. Beetroot Academy спрямована на тих, хто хоче змінити кар’єрний напрямок. Викладачі – співробітники партнерської компанії DataArt Kherson Віталій Харитонов і Катерина Шапар.

На випускному студенти представили різні проекти: 

  • Сайт для полегшення вибору фільму. Користувач обирає фільм за жанром, за настроєм, а також – серед популярних та рейтингових на сьогоднішній день.    • Чат для обміну повідомленнями між користувачами в реальному часі.   • Landing page для майбутньої IT-події в Херсоні: Smart City Хакатону. Хакатон – перша подібна міська ініціатива.

  • Концепт сайту-візитки студії йоги, сайт максимально відображає дух студії та її атмосферу.

  • Cайт для громадської організації, яка опікується дітьми з особливими потребами.  • Сайт новин, що дає можливість дізнатися щось добираючись на роботу, або сидячи вдома, незалежно від девайса яким ти користуєшся та інші.

Вже після 3 місяців навчання один із студентів знайшов роботу в партнерській компанії.

Представники ІТ-компаній на випускному познайомилися із студентами та вже готові пропонувати роботу

Beetroot Academy оголошує новий набір. З вересня тут проходитиме навчання за такими напрямками:

Front-End 

UI/UX Design 

English in IT 

Back-End 

Python 

Advance JS 

Що таке Beetroot Academy

Засновники школи – шведи Густав Хенман та Андреас Флодструм, відкрили IT-компанію Beetroot у 2012 році. Beetroot підбирає команди розробників для клієнтів з усього світу. У 2018 році Beetroot стала однією з швидкозростаючих ІТ-компаній в Україні. В компанії – домашня атмосфера та корпоративна культура, яка подобається ІТ-фахівцям.

Після революційних подій в Україні засновники Beetroot відкрили Beetroot Academy – корисну для суспільства ініціативу. За 4 роки з’явилося 15 шкіл: в Полтаві, Одесі, Києві, Чернігові, Запоріжжі, Маріуполі, Краматорську, Миколаєві, Кременчуці, Івано-Франківську, Харкові, Вінниці, Херсоні, Рівному та Тернополі. Курси закінчили більш ніж 1500 людей, 70% із них вже працюють в ІТ. Вони розвивають ІТ-спільноти рідних міст, підвищують свій рівень життя та стають новим середнім класом країни.

https://www.facebook.com/BeetrootAcademyKherson 

https://beetroot.academy/uk/locations/kherson/

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину