Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
30.10.2017
244
0

Виборча комісія додруковувала бюлетені

Як пройшли вибори в "кризовому" 26 окрузі в Станіславській ОТГ

Кризову ситуацію в Софіївській дільничній виборчій дільниці, яка виникла 29 жовтня під час виборів депутатів Станіславської ОТГ,  врегулювали і якщо не буде оскаржень, то можна  говорити про те, що там було обрано депутата Станіславської ОТГ.

Про це  розповів на прес-конференції, 30 жовтня, Максим Єлігулашвілі, координатор громадського спостереження/довготерміновий спостерігач за виборами у Херсонській  області, передає ПІК.

"Кризовий зранку був момент в  Софіївській дільничній виборчій дільниці  - це Станіславська ОТГ. Вони близько 9-ї години ранку встановили, що по 26 округу у них немає прізвища одного з кандидатів (у бюлетені – ред.). І, відповідно, що дільнична виборча комісія трошки випала в нерозуміння – що робити, територіальна комісія проводила консультації і в певний момент ситуація зависла. Вподовж півгодини – хвилин сорока ми змогли її відновити, переговорюючи з комісією. Вони хотіли оголошувати технічну перерву, я якраз перебував там, ми проговорили що це є недопустимо, тому що є безперервний виборчий процес.

По фіналу – територіальна виборча комісія додруковувала бюлетені, довозила. Відповідно, вони подавалися комісією.   Станом на ніч вже сьогодні вибори відбулися по 26 округу і якщо не буде оскарження і судових процесів, ми можемо говорити, що там було обрано депутата Станіславської ОТГ", - розповів Максим Єлігулашвілі.

 Читайте також: Прізвище одного з кандидатів у депутати по ОТГ забули внести у бюлетень

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину