Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
30.10.2017
379
0

Виборча комісія додруковувала бюлетені

Як пройшли вибори в "кризовому" 26 окрузі в Станіславській ОТГ

Кризову ситуацію в Софіївській дільничній виборчій дільниці, яка виникла 29 жовтня під час виборів депутатів Станіславської ОТГ,  врегулювали і якщо не буде оскаржень, то можна  говорити про те, що там було обрано депутата Станіславської ОТГ.

Про це  розповів на прес-конференції, 30 жовтня, Максим Єлігулашвілі, координатор громадського спостереження/довготерміновий спостерігач за виборами у Херсонській  області, передає ПІК.

"Кризовий зранку був момент в  Софіївській дільничній виборчій дільниці  - це Станіславська ОТГ. Вони близько 9-ї години ранку встановили, що по 26 округу у них немає прізвища одного з кандидатів (у бюлетені – ред.). І, відповідно, що дільнична виборча комісія трошки випала в нерозуміння – що робити, територіальна комісія проводила консультації і в певний момент ситуація зависла. Вподовж півгодини – хвилин сорока ми змогли її відновити, переговорюючи з комісією. Вони хотіли оголошувати технічну перерву, я якраз перебував там, ми проговорили що це є недопустимо, тому що є безперервний виборчий процес.

По фіналу – територіальна виборча комісія додруковувала бюлетені, довозила. Відповідно, вони подавалися комісією.   Станом на ніч вже сьогодні вибори відбулися по 26 округу і якщо не буде оскарження і судових процесів, ми можемо говорити, що там було обрано депутата Станіславської ОТГ", - розповів Максим Єлігулашвілі.

 Читайте також: Прізвище одного з кандидатів у депутати по ОТГ забули внести у бюлетень

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину