Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
31.07.2018
397
0

Як проходив День спорту у «Прибрежному» I Новости Херсона

Як проходив День спорту у «Прибрежному»

Оздоровчий центр «Прибрежний» у Лазурному впевнено зайняв нішу закладу, який спеціалізується на спортивному відпочинку дітей. У зв’язку з активною розбудовою інфраструктури протягом останніх років у «Прибрежному» з’явилася можливість приймати юних спортсменів. Відтак крім стандартного відпочинку вихованці можуть тренуватися. До оздоровчого центру їдуть діти з усієї України, часто групами з вихованців спортклубів і секцій. 

Крім тренувань на базі «Прибрежного» постійно відбуваються змагання, ну а тиждень тому заклад вразив своїх вихованців гучним Днем спорту. Анонсом свята фізкультури і здоров’я став футбольний матч між командою вихованців «Прибрежного» та співробітників оздоровчого закладу. Змагання відбулися на новенькому стадіоні. Нагадаймо, в кінці червня «Прибрежний» презентував об’єкт спортивної інфраструктури європейського рівня. В експлуатацію здали його першу чергу – власне, поле зі штучним покриттям, аналогів якому на півдні України немає. Площа стадіону – 8 тис. кв. метрів. Покриття за всіма європейськими стандартами вкладали спеціально запрошені польські фахівці. Інвестором проекту на всі 100% виступив Механічний завод. Ініціатива ж створення на території «Прибрежного» спортивного хабу належить голові правління Механічного заводу Андрію Путілову. Проект отримав підтримку уряду. Наприкінці березня Херсон відвідав міністр молоді і спорту України Ігор Жданов, який став одним із підписантів чотиристоронньої угоди про створення на базі «Прибрежного» на Херсонщині спортивного об’єкту олімпійського рівня. На відкриття стадіону також прибули урядовеці, зокрема, віце-прем’єр міністр України Павло Розенко, який дав високу оцінку ініціативі приватного бізнесу, що взяв на себе ношу, непосильну для держави.

І от тепер на суперсучасному стадіоні у «Прибрежному» вже відбуваються перші змагання. На поле вийшов і ініціатор проекту – як людина небайдужа до спорту, Андрій Путілов не просто грає у складі команди, він її капітан.

-Це така гра молодості з мудрістю. Звісно, було зрозуміло, що це більше дружній матч, ніж змагання, тому не очікував, що буде так гаряче. Діти дуже старалися, а, значить, головної мети ми досягли: стадіон виховує любов до спорту. Наші діти нарешті отримали гідні умови для заняття тим же футболом. Адже не секрет, що більшість із них у м’яча ганяють десь у дворах або на старих стадіонах, які не ремонтувалися ще з радянських часів. Інша справа – сучасний спортивний хаб, коли ось так, приїхавши на зміну до літнього табору, можна отримати навики з того чи іншого виду спорту, - розповів Андрій Путілов.

Футбольний матч завершився рахунком 3:0 на користь команди співробітників «Прибрежного». Але кубок дістався команді дітей, так вирішили старші суперники.

-Так склалося, що ми цього разу не перемогли, але нас все одно нагородили і це дуже великий стимул йти далі. І дякую за таке чудове поле, на такому грати – одне задоволення, - зазначив капітан юніорської футбольної команди Денис Грановський.

На ранок у «Прибрежному» розпочався День спорту. Майже 700 вихованців оздоровчого центру одночасно показали руханку – фізичні вправи під ритмічну музику, зокрема – віджимання від землі. Участь у ранковій розминці взяв й Андрій Путілов. Після цього діти перемістилися на інші локації «Прибрежного». На майданчику з твердим покриттям відбувалися змагання з баскетболу, а потім – волейболу. Поряд, у локації з чотирма татамі свою майстерність показували дзюдоїсти. Ну а вже по обіді на відбулася жвава естафета на морському узбережжі. Участь у ній взяли всі бажаючі. Емоцій не приховувала дев’ятирічна Надійка Гуменюк. Дівчинка з родини переселенців з Луганщини, у «Прибрежному» відпочиває вперше, але вже впевнена, що не востаннє, бо оздоровчий заклад її дуже вразив.

До кінця літа у «Прибрежному» запланували ще низку цікавих заходів, які сприяють розвитку дітей, зокрема, спортивному. Само собою, відбуватимуться тут і тренування. Крім того, в оздоровчому закладі починається будівництво другої черги об’єкту спортивної інфраструктури. Йдеться про локації для професійних легкоатлетів. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину