Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
11.01.2019
488
0

Як попередити зимовий травматизм?

Як попередити зимовий травматизм?

Через ускладнення погодних умов Головне управління в Херсонській області інформує: згідно із статистичними даними «зимовий» травматизм складає до 15% захворюваності з тимчасовою непрацездатністю і в 20% є причиною інвалідності, повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, передає ПІК.

Головний фактор зимового травматизму – падіння з причини незадовільного стану тротуарів, доріг (неприбраний сніг, що злежався, ожеледиця, вибоїни, ями). Потерпілі – переважно люди працездатного віку (близько 80 %). Діти віком до 15 років складають 2%, а особи старше 60 років – близько 18%. Найбільш поширені травми – переломи кінцівок – виникають через те, що падаючи, людина інстинктивно виставляє вперед руку і обрушується на неї усією вагою тіла. Відповідно, незручно виставлена нога ламається в ділянці гомілки. У жінок цьому також сприяє носіння взуття на високих підборах. Літні люди через вікові особливості скелета (остоеопороз, менша еластичність зв’язок і м’язового каркаса) нерідко отримують серйозні ушкодження хребта, шийки стегна.

Для попередження зимового травматизму необхідно дотримуватися наступних правил:

Носити взуття бажано на плоскій підошві або на низькому квадратному каблуці. Краще, якщо підошва буде з великою ребристістю, яка не ковзає.

В ожеледицю ходити треба трохи ковзаючи, немов на маленьких лижах. Йти бажано якомога повільніше. Пам’ятайте, чим швидше крок, тим більше ризик впасти.

Особам літнього віку, найбільш схильним до травматизму, рекомендується прикріплювати на підошву звичного взуття спеціальні накладки проти ожеледиці. Їх можна придбати у відповідних торгових точках.

Під час занять екстремальними видами спорту використовувати необхідні захисні аксесуари (налокітники, наколінники, шоломи і т. д.).

При катанні на лижах, ковзанах, санчатах не забудьте забезпечити дітей усіма необхідними засобами захисту.

Нагадаємо, Мешканців Херсонської області та водіїв попереджають про зниження температури.

Читайте також: У Херсоні за добу використали більше 200 тонн піщано-сольової суміші.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину