Pik
Сьогодні, 29 Февраля 2020
17.08.2018
659
0

Як перевірити залишок вакцин на Херсонщині?

Як перевірити залишок вакцин на Херсонщині?

Херсонщина отримає 11 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту.

Відповідний наказ про розподіл підписали у Міністерстві охорони здоров'я України, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт міністерства.

Ця поставка вакцин є плановою та здійснюється у відповідності до щорічної потреби, яку формують регіони. Уже найближчим часом вакцини будуть доставлені у регіони.

«Відповідно до потреби конкретного регіону, вакцини проти поліомієліту розподілені таким чином: Херсонська - 11000 доз», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ліків від поліомієліту не існує, а запобігти захворюванню допоможе  вакцинація. За Календарем профілактичних щеплень, дитина має отримати чотири дози вакцини до 18 місяців та пройти ревакцинацію у 6 та 14 років.

За 6 місяців 2018 року рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту є достатньо низьким. Якщо такі темпи будуть зберігатись до кінця року, то рівень охоплення щепленнями дітей досягне лише 62% при рекомендованому ВООЗ рівні в 95%.

"В Україні є достатньо якісних та безпечних вакцин, які захистять дитину від смертельно небезпечного захворювання. МОЗ України закликає батьків вчасно вакцинувати дітей від поліомієліту і надолужити пропущені щеплення", - йдеться у повідомленні. 

Перевірити залишок вакцин на Херсонщині можна за посиланням.

Читайте також: 

Чиновники кажуть, що херсонські медики завдяки реорганізації лише виграють

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину