Pik
Сьогодні, 23 Ноября 2020
04.09.2019
718
0

Як називали малюків Херсонщини у 2019 році?

Як називали малюків Херсонщини у 2019 році?

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області повідомляє, які імена обирали молоді батьки власним синам і донькам у поточному році.
Як свідчить статистика відділів державної реєстрації актів цивільного стану Херсонської області за 8 місяців 2019 року жителі області нерідко обирали для своїх немовлят незвичайні імена. Хлопчикам: Йосеф, Веліслав, Нікон, Максиміліан, Емін, Еннан, Ростислав-Мухаммед, Рональд, Дан, Кліт-Олександр, Рудольф, Доброслав-Мирослав. 
Дівчаткам : Афелія, Олівія, Айлін, Іріс, Мілоліка, Кателія, Євсенія, Міра, Даяна, Іларія, Асія, Мірабель, Лінетта, Даная, Шарлотт, Івета, Таяна, Поліанна.
- Усього ж з початку 2019 року на Херсонщині народилось 5504 дітей, з них 2799 хлопчиків,  2705 дівчаток. Нагадаю, що Міністерство юстиції України спільно з Урядом розробили проект «єМалятко», який планується запустити вже у 2020 році. Проект «єМалятко» надасть можливість отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою одразу в пологовому будинку.  Кохайте один одного, а про документи подбає Мін’юст! – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину