Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
21.07.2020
2306
0

Як навчатимуться школярі на Херсонщині з 1 вересня

Як навчатимуться школярі на Херсонщині з 1 вересня

У випадку, якщо в Херсонській області залишиться сприятлива епідеміологічна ситуація, діти зможуть піти до шкіл 1 вересня. Про готовність освітніх закладів Херсонщини до дистанційної та очної форми навчання сьогодні на селекторній нараді в онлайн-режимі розповіла начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Дробиш.

За її словами, Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров'я опрацьовується три сценарії навчання дітей:

низький рівень захворюваності – відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;

високий рівень захворюваності – освітній процес забезпечується повністю дистанційно;

середній рівень захворюваності – освітній процес забезпечується у змішаній формі: дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та протиепідемічними заходами.

Те, як навчатимуться діти на Херсонщині, вирішуватиме регіональна комісія з питань ТЕБ та НС. Ірина Дробиш зазначила, що зараз для Херсонщини найімовірніший варіант – звичайна форма навчання.

"Як працюватимуть школи – залежить від рівня захворюваності на Covid-19 в області. Зараз ми відпрацьовуємо це питання та чекаємо рекомендацій від МОН. Не потрібно розводити паніку, адже, імовірніше всього, школи будуть працювати, але це питання залишається відкритим до кінця серпня. Я гадаю, Херсонщина готова забезпечити очну форму навчання. Проте ми маємо бути готові до всіх сценаріїв", - розповіла Ірина Дробиш.

Також вона повідомила, що управління освіти ОДА готується й до сценарію з впровадженням дистанційної освіти в школах Херсонщини. Так, зараз перед управлінням освіти ОДА стоять два основні завдання: підготовка вчителів до дистанційного навчання та забезпечення матеріально-технічною базою родин, які цього потребують.

"Ми протягом серпня плануємо провести для вчителів тренінги, вебінари, аби вони були готові навчати дітей дистанційно. Окреме питання – матеріально-технічне забезпечення родин. Зараз в нашій області близько 9,3 тис. сімей взагалі не мають можливості навчатися дистанційно. Також ми розглядаємо можливість закупівлі техніки для таких родин за бюджетні або позабюджетні кошти", - зазначила Ірина Дробиш.

Про забезпечення шкіл Херсонщини високошвидкісним інтернетом розповів заступник голови ОДА з питань діджиталізації Андрій Богданович.

"Нещодавно ми проводили тестування швидкості інтернету в освітніх закладах, яке показало, що близько 100 шкіл в області не мають доступу до високошвидкісного інтернету.  Наразі спільно з місцевою владою ми шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми, щоб школи отримали високошвидкісний інтернет", - зазначив Андрій Богданович.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину