Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
18.09.2017
670
0

Як навчаються на Херсонщині діти з Криму

Як навчаються на Херсонщині діти з Криму

У Новоолексіївській  школі №1 вважають, що перехід на українську мову навчання не стане на перешкоді учням з Криму, які навчаються тут екстерном. 

Про це розповів херсонським журналістам, які перебували у прес-турі в Генічеському районі, директор школи Ленур Люманов, передає ПІК.

Читайте також: Журналісти відвідали урок у першому кримськотатарському класі

Скільки саме  юних кримчан навчатиметься в школі екстерном у цьому навчальному році, стане відомо в жовтні, пояснив директор школи. Ця цифра, правда, змінюється, адже документи привозять ще й в листопаді.

«У жовтні будемо знати -  кримчани приїздили, дізнавалися, які документи необхідні. Усі документи на стадії підготовки» - розповів Ленур Люманов.

«У нас навчаються діти різного віку – це різні класи. Дані про дітей в їх інтересах не розголошуються. Діти навчаються і в Криму в школах, і тут. Вони здають у нас  іспити, ЗНО, пишуть контрольні», - розповідає директор.

Журналісти поцікавилися – оскільки школа перейшла з російської мови навчання на українську, то чи юні кримчани «потягнуть» таку зміну?

"Ці учні складають (іспити, контольні, ЗНО - ред.) з  української мови і досить успішно, є й 12 балів", - каже Ленур Люманов.  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину