Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
10.12.2017
3122
1

Відповіді отримаємо у 2020 році, але вони будуть не зі стелі

Як нас лікуватимуть – про гарантований пакет медпослуг

Чи отримуватимуть  українці належну медичну допомогу у лікарнях на вторинному рівні  у результаті реформи медицини і що входитиме в гарантований пакет медичних послуг - про це йшла мова під час зустрічі херсонських журналістів з Павлом Ковтонюком, заступником міністра охорони здоров’я України.

Ця зустріч відбулася в Києві у  рамках прес-туру, що був організований Українським кризовим медіа-центром, передає ПІК

«Вторинна ланка – госпіталі, тобто стаціонари. Вони розпочнуть реформу в 2020 році. І в 2020 у нас будуть відповіді на всі ці конкретні запитання, тому що, відповідно до прийнятого закону про реформу фінансування охорони здоров’я, у нас поняття гарантованого пакету медичних послуг починає діяти в повній мірі з 2020. Тобто, всі розрахунки будуть зроблені під цей рік, і тоді ми дізнаємося, які послуги увійдуть у нього, а які не увійдуть», - пояснив заступник міністра.

Він відзначив – вже зараз можна точно сказати, що життєво необхідні послуги увійдуть у гарантований пакет медичних послуг.

«Але зараз ми можемо знати точно  одне – що все, що людей турбує, а їх турбують життєво необхідні послуги, воно буде там. Поза гарантованими послугами будуть ті послуги, від яких можна відмовлятися і нічого миттєвого поганого зі здоров’ям не станеться, тільки такі. Тому якщо людям показано по якомусь серйозному захворюванню МРТ – воно буде оплачене. Якщо по якомусь серйозному захворюванню їм показана консультація спеціаліста, значить, вона буде оплачена. Якщо це буде вибіркова послуга – ви можете здати ще такі-то, такі-то аналізи, тому що просто так для себе перевіритися, такі речі будуть тоді відмовлятися», - каже Павло Ковтонюк.

«Буде ціла процедура формування цього гарантованого пакету – це не просто буде зі стелі братися. Буде кілька етапів. Зараз ці акти готуються по цій процедурі, але люди повинні знати – все, що екстрене, все, що невідкладне, все, де лікар пише – піти, перевіритися швидко, тому що є підозра на щось – це буде оплачуватися. Ці страхи треба знімати», - відзначив заступник міністра охорони здоров’я України.

Читайте також: Чи не лишимося ми без лікарів: про кредит довіри

Новини по темі

Коментарі

МИКОЛА, 10.12.2017
ВСІ. ХТО СЬОГОДНІ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ЗА МЕДИЧНОЮ ДОПОМОГОЮ В НЕДАВНЬОМУ МИНУЛОМУ- ПОЛІКЛІНІКИ. ОБУРЕНІ НАЙДУРНІШИМ. ЩО МОЖНА ПРИДУМАТИ : КОРОТКЕ І ЗРОЗУМІЛЕ НАВІТЬ ДИТИНІ- ПОЛІКЛІНІКА - ЗАМІНИЛИ ЦІЛИМ НАБОРОМ СЛІВ-"первинний центр медіко-санітарної .... і т д " І (щоб потрапити до потрібного спеціаліста) БРАТИ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНЕ НАПРАВЛЕННЯ ВІД "СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ". ЦЕ НЕ РЕФОРМА. ЦЕ- ГАНЬБА І ПОЗОР НА ЦІЛИЙ СВІТ !!!!!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину