Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
29.09.2018
242
0

Як нардепи – мажоритарники від Херсонщини працювали у комітетах

Як нардепи – мажоритарники від Херсонщини працювали у комітетах

Нардеп Юрій Одарченко пропустив більшість засідань парламентського комітету, в якому працює,  за час  проведення моніторингу громадською мережею Опора.

Читайте також: Нардепи від Херсонщини: про телезірок, бокс та закритість

Про це свідчать дані моніторингу, проведеного протягом 3 місяців (березень-травень 2018 року) Громадянською мережею ОПОРА, що були оприлюднені у прес-клубі «Новий день», передає ПІК.

Читайте також: Як голосують нардепи від Херсонщини: Одарченко - "проти", а Співаковський - "за"

«Щодо відвідувань комітетів депутати виявились більш відповідальними. За даними протоколів та стенограм засідань парламентських комітетів, які на момент складання звіту були у наявності, всі мажоритарники не пропустили жодного засідання в своєму комітеті, окрім Юрія Одарченка, який з 6 засідань Комітету з питань будівництва, містобудування і ЖКГ був відсутній 5 разів з невідомих причин.

 

Найбільше за цей період засідань проходило в Комітеті з питань науки і освіти – 7, в якому працює Олександр Співаковський. Іван Вінник був присутній на всіх чотирьох засіданнях Комітету з питань національної безпеки і оборони. По 2 засідання пройшло в Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин, на яких відповідно були присутні Сергій Хлань та Федір Негой», - повідомили в Опорі.

Читайте також: Хто найбільший прогульник з нардепів від Херсонщини 

У Херсонській області моніторинг здійснювався по 5 депутатам, які були обрані за одномандатними округами - Олександр Володимирович Співаковський (182 округ), Юрій Віталійович Одарченко (183 округ), Іван Юлійович Вінник (184 округ), Сергій Володимирович Хлань (185 округ), Федір Федорович Негой (186 округ).

Читайте також: З нардепів від Херсонщини найменш плідно творив закони Одарченко 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину