Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
28.11.2018
1225
0

Як на території НПП «Нижньодніпровський» ловили браконьєрів

Як на території НПП «Нижньодніпровський» ловили браконьєрів (відео)

Співробітники нацпарку "Нижньодніпровський" спільно з співробітниками  СБУ та поліції  на території заповідного фонду виявили за один раз  15 плавзасобів з браконьєрами.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену 28 листопада на сторінці Національний природний парк «Нижньодніпровський» у Фейсбук.

«25.11.2018 року у ході проведення спільних природоохоронних заходів на території природо-заповідного фонду, співробітниками Національного природного парку «Нижньодніпровський» з УСБУ Херсонської області та ОУ/УЗЕ Херсонської області виявлено та зафіксовано ряд грубих порушень діючого законодавства України.

Зокрема, безпосередньо поруч із акваторією рибоохоронної дільниці пост «Красна хата», яка знаходиться в зоні ДЗП Дніпро-Бузького лиману, де любительське, спортивне та промислове рибальство заборонено, на території природно-заповідного фонду НПП «Нижньодніпровський» виявлено близько 15 плавзасобів, на яких невстановленими особами здійснювався незаконний вилов водних живих біоресурсів.

При появі катеру службовців горе-рибалки почали розбігатися хто куди, інші пояснювали, що, начебто, вперше тут рибалять.

Під час проведення перевірочних заходів, представниками Парку затримано та складено відповідні адміністративні матеріали відносно двох громадян України, які здійснювали вилов у природоохоронній зоні», - йдеться у публікації.

На відео нижче процес затримання браконьєрів.

Читайте також: На території нацпарку на Херсонщині затримали браконьєрів-високопосадовців – депутат облради

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину