Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
16.10.2019
398
0

Як на ринках бороться зі стихійною торгівлею і що для цього робить поліція

Як на ринках бороться зі стихійною торгівлею і що для цього робить поліція

Про проблему стихійної торгівлі, зокрема, про місця найбільшого її прояву, а це у районі міських ринків по вулицях Миру, Св. Кирила і Мефодія та Рішельєвської, говорили на засіданні профільної депутатської комісії Херсонської міськради, – передає ПІК.

Начальник управління споживчого ринку міськради Віра Кружнова переконана: «Боротьба зі стихійниками – прерогатива поліції, ми лише сприяємо».

При цьому депутати міської ради констатують, що поліція якось самоусунулася у здійсненні зазначеної роботи. А також депутат Алла Бєліченко зазначила: «Так, давно ми у нас в мерії представників поліції не бачили. А що стосується адмінпротоколів, то вони там в адмінкомісії лежать-припадають пилом».

Начальник Інспекції з благоустрою Олена Мазур також виразила власне невдоволення. Буцімто, поліція складає протоколи, але не по 152 статті Адмінкодексу, яка передбачає штраф 1700 гривень, а чомусь по 160 – а це 55 гривень штрафу.

«Така сума нікого не лякає, як стояли, так і стоять. Друге – міська адмінкомісія повертає протоколи, за останні 2 місяці з 56 протоколів нам повернулося 17. Причина – відсутність в протоколі ідентифікаційного коду. Ну де ви бачили бабусю з лотком, яка дістане вам з кишені код? Причому цієї вимоги немає в адмінкодексі, це юстиція повертає, а адмінкомісія закриває «справу». Люди це теж розуміють і йти з «насиджених місць» не збираються. Тобто, ми працюємо в нікуди. Треба якось врегулювати цю ситуацію. До вирішення проблеми треба підходити комплексно, скласти графік по районам і вперед. Знову ж, підхід. Якщо це бабусі – це одне. Якщо підприємець встановив лоток в недозволеному місці – це вже інше, треба думати, куди їх перемістити», – зазначила Олена Мазур.

За результатами проведення комісії було прийнято рішення доручити профільному заступнику мера Інні Трибух обговорити проблему і виробити тактику, зібравши робочу нараду за участю начальників патрульної поліції та міського відділу поліції, голови міської адміністративної комісії та інших відповідальних осіб.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину